Sayfa 3/59 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 17 - 24 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Sen bir de son bir aylık hacime bak. Alıyoruz dedik kendi çapımızda. Ben speğim demedimki yüklü hacim arayasın

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app
    Sana matematik hesabı ile anlatayım.her gün 2000 lot alırsan 2 ayda( 44 gün), 88 000 bin lot yapar.bizim çapımız bu kadar.

2. Az önce raysg de biraz satış yaptım,bilin bakalım Haftaya raysg nin parasıyla ne alacağım........10 tane buzağı tabiki. Bahar geliyor taze yeşilliklerin içinde besleyeceğim onları

Ben her gün çiziyorum,bugün dinleneyim bari teşekkür ler

Tam üstüne bastın.raysgnin işlem hacmine bakarsan, 77,78 satışlarının hepsi bana ait.ve daha cephane çok fazla.ikili trade yapıyorum; Raysg sat ,yaprk al.yatırım tavsiyesi değildir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NORMALDE SİZİN GİBİ İNSANLARA CEVAP VERME GİBİ BİR HUYUM YOK ANCAK MADEM MATEMATİK KONUŞUYORUZ RAKAMLA VE BELGE İLE KONUŞALIM BİRDE SEVİYEYE DİKKAT EDERSENİZ SEVİNİRİM .

YUKARIDAKİ YORUMLAR 17/02/2017 TARİHLİ VE SİZE AİT

RAYSG BUGUNU 0,98 İLE KAPATTI .

% 12 AZ PARA DEĞİL ÜZÜLDÜM DESEM AÇIKCASI YALAN OLUR ....

BELKİ FORUMDA İNSANLARIN KAYIPLARINI BİRAZ OLSUN ANLARSINIZ

NETİCE OLARAK
    BEN BU HİSSEDEN SİZ SATMADAN DAHA TEK LOT ALMAM BENİM İNDİKATÖRÜM SİZSİNİZ
    AYRICA BURASI BORSA BEN BİLDİM BEN SÖYLERİM İŞLERİ İLE OLMUYOR ÖRNEK YUKARIDA
    Son düzenleme : investment; 21-02-2017 saat: 23:16.

3.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    Az önce raysg de biraz satış yaptım,bilin bakalım Haftaya raysg nin parasıyla ne alacağım........10 tane buzağı tabiki. Bahar geliyor taze yeşilliklerin içinde besleyeceğim onları

Ben her gün çiziyorum,bugün dinleneyim bari teşekkür ler

Tam üstüne bastın.raysgnin işlem hacmine bakarsan, 77,78 satışlarının hepsi bana ait.ve daha cephane çok fazla.ikili trade yapıyorum; Raysg sat ,yaprk al.yatırım tavsiyesi değildir.

NORMALDE SİZİN GİBİ İNSANLARA CEVAP VERME GİBİ BİR HUYUM YOK ANCAK MADEM MATEMATİK KONUŞUYORUZ RAKAMLA VE BELGE İLE KONUŞALIM BİRDE SEVİYEYE DİKKAT EDERSENİZ SEVİNİRİM .

YUKARIDAKİ YORUMLAR 17/02/2017 TARİHLİ VE SİZE AİT

RAYSG BUGUNU 0,98 İLE KAPATTI .

% 12 AZ PARA DEĞİL ÜZÜLDÜM DESEM AÇIKCASI YALAN OLUR ....

BELKİ FORUMDA İNSANLARIN KAYIPLARINI BİRAZ OLSUN ANLARSINIZ

NETİCE OLARAK
    BEN BU HİSSEDEN SİZ SATMADAN DAHA TEK LOT ALMAM BENİM İNDİKATÖRÜM SİZSİNİZ
    AYRICA BURASI BORSA BEN BİLDİM BEN SÖYLERİM İŞLERİ İLE OLMUYOR ÖRNEK YUKARIDA
    Yazımı çok dikkatli okumamışsınız. Orada Raysg de BİRAZ, BİRAZ,BİRAZ diye belirtmiştim. Ben aç gözlü değilim ,benden alan da kazansın.ben bugünde kapanışta RAYSG de BİRAZ ,BİRAZ satış yaptım ve yine kapanışta 1000 lot yaprk aldım.yarın yine BİRAZ raysg satacağım ve yine yaprak alacağım.bu forumda tek doğru yazan benim, bende yalan yok.hiç kimseye tavsiyede de bulunmuyorum .Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    Şöyle mal aldım böyle Mal topluyorum Kademeleri çizdim diyenlere duyurulur hacim 9 TL Kim Kime Güler Bilmemde Yalan dolan atıp birde patronun Hık Dövücüsü Olmaya gerek yok
    Yukarıda yazdıklarını okuyunca ,çok seviyeli ve çok üsluplu birini olduğunu zaten anlamıştım.egosu yüksek insanlardan nefret ederim.yatırım tavsiyesi değildir.

5. İnvestmen seni üzmek için yazıyorum; RAYSG de maliyetim 48 kr tu ve satış fiyatlarım sırasıyla 78,84,88,93,98 bi de bu işin yarını var tabii.tahminim 1 TL nin üzeri olacaktır.

6. [sıze=4]rakamla ve belge ile konuşalım dedim sonuç aynı ......... Ben bildim ben söyledim ile olmuyor ben evraklı delilli rakamlı yazdım yukarıda size hayırlı TRAŞLAR
    [/sıze]
    Son düzenleme : investment; 21-02-2017 saat: 23:08.

7.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    [sıze=4]rakamla ve belge ile konuşalım dedim sonuç aynı ......... Ben bildim ben söyledim ile olmuyor ben evraklı delilli rakamlı yazdım yukarıda size hayırlı TRAŞLAR
    [/sıze]
    550 000 lot RAYSG anladınız mı ? ?!! Dikkat edin rakamı görünce şoka girmeyin

8.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    [sıze=4]rakamla ve belge ile konuşalım dedim sonuç aynı ......... Ben bildim ben söyledim ile olmuyor ben evraklı delilli rakamlı yazdım yukarıda size hayırlı TRAŞLAR
    [/sıze]
    Ha unuttum bir de KLNMA yı da bayağı biriktirmiştim. Raysg ile klnma yı aynı dönemde toplamıştım. Önce klnma yaptı,şimdi raysg yaptı,inşallah bu senede YAPRK yapacak.yatırım tavsiyesi değildir. Ben hisse pazarlayan biri değilim,nerede ucuz kalmış dipte hisse var ben oradayım.

Sayfa 3/59 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •