Sayfa 36/59 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 471 madde; 281 - 288 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Elden gidenleri ,ben geri alırım sen merak etme.ama sen bı daha o alıcıyı bulabilirmisin acaba ,finansmy

2. Finansy,sen çok genç olmalısın bu işler tecrübe ister.ama anladım ki o sende yok.

3. Ben ilave yaptım bugun alım fırsatı ytd

4. Finansmy. İcimden diyorum ki bu küçükler enayi olmalı.... tl olmuş kimse vermiyor.bi akıllı benim herhalde.yatirim tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Finansmy. İcimden diyorum ki bu küçükler enayi olmalı.... tl olmuş kimse vermiyor.bi akıllı benim herhalde.yatirim tavsiyesi değildir.
    Pahalı mi ki? 7 yil hareket etmemis bir kagidin hareketi burada son bulur mu saniyorsunuz? Genelde bu tür uzun sure yukari yapmamis hisseler diplerinden 10 a katlar sonra yari fiyata indirilip mal dagitimi o seviyelerden baslar...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

6. Serkan ćım ,sana aynen katılıyorum.yazdiklarin zaten benim de tecrübelerimle sabit.ama bu hisse tek fiyat.cok çabuk psikoloji bozacak rakamlara gelebilir ben her yukarı giden hissede yükü azaltirim.

7. Serkan ćım ,ben zamanında ucuz idiye tavşan kulaği rakamlardan aldım.ama spek benim maliyetin neredeyse yarı fiyat i aşağı kadar çekti.hos oradan da alıp ,spegi ters köşeye yatırdım.ama psikolojimi o dönem yerle bir etti.

8.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Serkan ćım ,ben zamanında ucuz idiye tavşan kulaği rakamlardan aldım.ama spek benim maliyetin neredeyse yarı fiyat i aşağı kadar çekti.hos oradan da alıp ,spegi ters köşeye yatırdım.ama psikolojimi o dönem yerle bir etti.
    dünkü satışlarda sizdendi ozaman, bugün kaldığımız yerden devam ederiz inş.
    bu işi biliyorsanız bu tahtanın hala ucuz olduğunu da biliyor olmalısınız.
    2011 arzı 6 TL + 7 sene. hiç pump yememiş.
    geçen hafta ve bu haftaki hacimlere de bir bakın derim. bu tahta burada kalır mı?
    tactr ve iztar da aynıları oldu. yukarı giderken.

Sayfa 36/59 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •