Special Days Image
Sayfa 37/59 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 289 - 296 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Dün ben yoktum.cok yukarıda bekliyordum.almadilar.

2. 2019 flaş hissesi olmaya aday .5,55 ortalamayla c den çıkıyor.2019 Haziran'da c den çıkabilir.beklemeyene ekmek yok hedef fiyatlar ortalama fiyatın çok üzerinde olabilir.rayda denizde kılan hareketler burda olabilir.gunlukde ekmek yedirmez.İztar ve tactr ama göre finansal karı çok iyi ve fiyat çok uygun.bakalim bizi neler bekliyor.ytd

3. Başarı ,sana bravo.hisseyi kesfetmissin,ana biraz geç kesfetmissin 1,85 lerde gezerken sen neredeydin.komiklik olsun diye mi yazıyorsunuz anlamadım gitti.

4. Sizleri galiba uçup gidenleri ,uctuktan sonra yazmakla gorevlendiriyorlar.

5. Bence halen ucuz 1.85 iken çok daha ucuzmuş bedava sayılır. Yaptığım hesaba artan inek sayısına artan kara göre fiyat 18tl olmalı. Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Başarı ,sana bravo.hisseyi kesfetmissin,ana biraz geç kesfetmissin 1,85 lerde gezerken sen neredeydin.komiklik olsun diye mi yazıyorsunuz anlamadım gitti.
    Önce karşındakine ve yorumlarına saygı duymayı öğren.önemli olan en dilden almak değil hareket başlayınca alabilmek.iztar 1,50 den başladı hareket 3,5 satanlar şimdi kafasını duvarlara vuruyorlar.sende öyle olmazsın inşallah.sen 8 ay bekler yüzde 100 kazandım diye hava atarsın .birde burada yorum yapanlara saldır.belki ben 8 ayda senin kazandigin 3 katını yüzde olarak borsada yaptım lütfen saygı.ytd

7. Rumuzun başarı ama gelecekte başarılı olma sansin yok.batman kuvvetle muhtemel.her hareket edeni alırsan sana bir gün dipsiz kuyuyu gösterirler.sen benim sattıktan sonra uçup giden hisselerimi duysan dudağın uçuklar.benim için fırsat bitmez.sen merak etme.tek fiyat işlem gören bir hisse iki haftada % 100 yapmış.hala çok ucuz demek art niyet var demektir.bu hisse 1,4 TL ye düşerken Egeli ne dolaplar çevirdi sen bilmezsin.bos boş yorum yapma.insanlarda algı oluşturma.uc kuruş para kazanıp kendini nerede goruyon belli değil.

8. Başarı,ayrıca sana bunları yazıyorum ama zannetmeki ben hepsini sattım.senin elindeki den daha fazlası bende var merak etme.ama benim maliyetim tavşan kulağı.riske ederim.cunku elimdeki in hepsi kar.ama burada bu saatten sonra bu hisse ile ilgili yorum yapmam.cunku vebal almak istemem bu dörtlü rakamlardan.

Sayfa 37/59 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •