Sayfa 4/59 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 25 - 32 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    [sıze=4]rakamla ve belge ile konuşalım dedim sonuç aynı ......... Ben bildim ben söyledim ile olmuyor ben evraklı delilli rakamlı yazdım yukarıda size hayırlı TRAŞLAR
    [/sıze]
    Benim savaşım sizin gibi yatırımcılar ile değil, speklerle ve onlarla işbirliği yapan patronlarla .

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Benim savaşım sizin gibi yatırımcılar ile değil, speklerle ve onlarla işbirliği yapan patronlarla .

Ne diyeyim Siz Büyük Biz Küçük Yatırımcıyız Sizi İbret ve Dehşet İçinde izliyorum neyse Gazanız Mübarek Olsun
    Son düzenleme : investment; 22-02-2017 saat: 10:11.

3.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    Ne diyeyim Siz Büyük Biz Küçük Yatırımcıyız Sizi İbret ve Dehşet İçinde izliyorum neyse Gazanız Mübarek Olsun
    Ben de küçük yatırımcıyım ama artık büyükler gibi düşünüyorum.farzetki yaprak 3 milyon TL kar gösterdi,sanki o karı bize mi verecekti.cevap hayır.önemli olan et ve süt fiyatlarının artması ve yaprak sütün elindeki hayvan sayısının artması.hayvan derken yanlış anlamayın süt ineklerinden bahsediyorum

4.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ben de küçük yatırımcıyım ama artık büyükler gibi düşünüyorum.farzetki yaprak 3 milyon TL kar gösterdi,sanki o karı bize mi verecekti.cevap hayır.önemli olan et ve süt fiyatlarının artması ve yaprak sütün elindeki hayvan sayısının artması.hayvan derken yanlış anlamayın süt ineklerinden bahsediyorum

Yok neden yanlış anlayayım bende bir şey çağrıştırmadı yarası olan gocunsun

5.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    Yok neden yanlış anlayayım bende bir şey çağrıştırmadı yarası olan gocunsun
    Ne bileyim burada yazan herkes bi alıngan olmuş.herkes bana seviye ve üslup dersi vermeye çalışıyor ama kimse yazdıklarına bakmıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ne bileyim burada yazan herkes bi alıngan olmuş.herkes bana seviye ve üslup dersi vermeye çalışıyor ama kimse yazdıklarına bakmıyor.

Herkes yapıyor ise Empati ve Üslüp sorununuz var demek ki zaten Kimse Mükemmel değil ektiğimizi biçiyoruz 3 günlük dünya kırıcı dökücü olmayada gerek yok .
    Neyse Umarım her şey istediğinizce olur

7.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    Herkes yapıyor ise Empati ve Üslüp sorununuz var demek ki zaten Kimse Mükemmel değil ektiğimizi biçiyoruz 3 günlük dünya kırıcı dökücü olmayada gerek yok .
    Neyse Umarım her şey istediğinizce olur
    Aynı geminin içinde aynı taraftayız.size aynen katılıyorum.ama ben yanlış anlaşılıyorum. Ben raysg nin yatırımcı ilişkilerinide bir çok kez aradım hiç bir sonuç alamadım. O yüzden şirketi aramanın hiç bir anlamı yok dedim.

8.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Aynı geminin içinde aynı taraftayız.size aynen katılıyorum.ama ben yanlış anlaşılıyorum. Ben raysg nin yatırımcı ilişkilerinide bir çok kez aradım hiç bir sonuç alamadım. O yüzden şirketi aramanın hiç bir anlamı yok dedim.

Herkesin kendi tercihi kendi kararı Buraya yorum yazan adamında sizin kadar aklı var .... Bizde biliyoruz bir şey olmaz sizde araken biliyordunuz bir şey olmaz ... neyse ben bimer 'e ve spk'ya her hafta yazıyorum bakıp göreceğiz neler olacak
    Son düzenleme : investment; 23-02-2017 saat: 14:20.

Sayfa 4/59 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •