Special Days Image
Sayfa 44/59 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 345 - 352 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Vergi dairesi bilançosu kötü...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

2. Bu gün ufak bir giriş yaptık.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

YAPRK Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2551027 Yıllık Değ%:51

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Yuhh bu ne şimdi. Tabana kim mal yazdı da kim niye verdi. 7300 lot nedir 15 TL anca ediyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Spk ya yazdigim dilekçe aşağıda, cezasız kalmayacak bu tahtadakiler...

Yaprk kodlu yaprak et süt ve besi çiftliği hissedarıyım. Daha önce de sık sık tekraretmek suretiyle hisse de yüklü lotlarla satış yazılarak ve c grubunda olması nedeniyle işlem saatinden birkaç dakika önce satışlar iptal edilerek hisse fiyatı düşürülmeye zorlanmakta ve sunni bir fiyat oluşumu yaratılmaktadır. Bugun son dakikaya kadar 2,16 fiyattan 50.000 lot satış emri verilmiş olup son dakika iptal edilerek 2,16 dan bazi küçük yatırımcıların satış yaparak zarar etmesi sağlanmıştır. Yaklaşık 1 yıldır bu tahtada bu sekilde baskı kuran birileri var. Bilgilerinize arz ederim...

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Spk ya yazdigim dilekçe aşağıda, cezasız kalmayacak bu tahtadakiler...

Yaprk kodlu yaprak et süt ve besi çiftliği hissedarıyım. Daha önce de sık sık tekraretmek suretiyle hisse de yüklü lotlarla satış yazılarak ve c grubunda olması nedeniyle işlem saatinden birkaç dakika önce satışlar iptal edilerek hisse fiyatı düşürülmeye zorlanmakta ve sunni bir fiyat oluşumu yaratılmaktadır. Bugun son dakikaya kadar 2,16 fiyattan 50.000 lot satış emri verilmiş olup son dakika iptal edilerek 2,16 dan bazi küçük yatırımcıların satış yaparak zarar etmesi sağlanmıştır. Yaklaşık 1 yıldır bu tahtada bu sekilde baskı kuran birileri var. Bilgilerinize arz ederim...
    Eline sağlık kardeş. Ben bu hissede yeniyim ufak ufak alımlar yapiyordum. Bu gün ki durumla ilk kez karşılaştım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Eline sağlık kardeş. Ben bu hissede yeniyim ufak ufak alımlar yapiyordum. Bu gün ki durumla ilk kez karşılaştım.

Sürekli yapiyorlar ama bu fiyatlara gelmiyordu hiç. Her seferinde fiyat eşleşmesi öncesi satışı iptal ediyorlar. Delikanli olsa satisi iptal etmez 50 bin lotu kaptirirdi.

8. Demek hisse sakinken kimse fikir paylaşımında bulunmak gereğini duymuyor, bakıyorum bu düşüş hisseden çok bizi ateslendirdi,verin mehteri

Sayfa 44/59 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •