Sayfa 41/59 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 321 - 328 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Sabah pencereden baktım.yapraklar yine dökülmüş.oglen bahçeye inip ,dökülen yaprakları temizleyen eğim.baska işim yok zaten

2. Finansmy, ne oldu! Hangi gerizekalı dortluleri yaktiginda satıyor diye içinden geciriyordun.simdi ben diyorum hangi gerizekalı bu fiyatlardan ...,

3. Her şey yerli yerine oturdu.kaybettigim yapraklar bahçede duruyormus buldum onları.bir tek benim keyfim yerinde herhalde.siz daha kaybettiklerinizi bulamamış olmalısınız.sabir,sabir

4. Kabadayilarin hepsi sus pus oldu,neredesiniz uzman arkadaşlar.yoksa görevinizi tamamladiniz mi.bu sayfaya sonradan türeyen ler neredesiniz.bak ben iyi. gunde de ,kötü günde de buradayım.siz şok a mi girdiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Kabadayilarin hepsi sus pus oldu,neredesiniz uzman arkadaşlar.yoksa görevinizi tamamladiniz mi.bu sayfaya sonradan türeyen ler neredesiniz.bak ben iyi. gunde de ,kötü günde de buradayım.siz şok a mi girdiniz.
    Hareket saçma bitti, demekki asıl hareket başka bahara kaldı...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

6. Ben bu gün öğlen yine bahçeye ineceğim.yapraklar yine dökülmüş.toplamam lazım.bahceyi kirletiyor.gunlugum 25 TL ye çalışıyorum bahçede.

7. Kış geldi.artik ağaç ta dökülecek yaprak kalmadı.bahar gelsin de yeni taze yapraklar icimize ferahlık versin

8. Bir güzellik tek SPK yaparsa süper olur.A,B,C,D ,E,F,G.v.s.

Sayfa 41/59 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •