Sayfa 12/59 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 89 - 96 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Baharın gelmesi ile YAPRAKlar yeşerip,büyüdüler,bizim yüzümüzü guldurduler .ben şair olmaliymisim .ne kafiye yaptım.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Geçen bilanço döneminden beri takibimdeydi.Bu dönem ki verilerinde iyi gelmesiyle bir miktar alım yaptım.

Açıkçası bilançosundan etkilendim Özkaynakları %10 a yakın artmış.Satış ve Esas Faaliyet Gelirlerindeki artış oranları cezbediyor...İzleyip göreceğiz.

Bu arada duyumlarıma göre Resmi Gazetede firmanın marketlere satış yapabileceği bir onay yayınlanmış geçenlerde.Bu veriler ve bu haberlerle ilerisi oldukça parlak görünüyor.

Şirket yöneticileri son 2 dönemdeki iyi mali yönetime devam ederlerse buralarda kalmaz bu şirket.Hepimize bol kazançlar.
    Yazdıklarım Hiçbir Şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Temel Analiz olmadan yapılan Teknik Analiz ise sadece bir kumardır.

3.  Alıntı Originally Posted by MrBandit Yazıyı Oku
    Geçen bilanço döneminden beri takibimdeydi.Bu dönem ki verilerinde iyi gelmesiyle bir miktar alım yaptım.

Açıkçası bilançosundan etkilendim Özkaynakları %10 a yakın artmış.Satış ve Esas Faaliyet Gelirlerindeki artış oranları cezbediyor...İzleyip göreceğiz.

Bu arada duyumlarıma göre Resmi Gazetede firmanın marketlere satış yapabileceği bir onay yayınlanmış geçenlerde.Bu veriler ve bu haberlerle ilerisi oldukça parlak görünüyor.

Şirket yöneticileri son 2 dönemdeki iyi mali yönetime devam ederlerse buralarda kalmaz bu şirket.Hepimize bol kazançlar.
    Marketlerde satsalarda sütümüzü ortak olduğumuz firmadan alsak ..Bu aralar girse şaka bir yana güzel bir pay kapar kanaatindeyim piyasadan ..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bu hisse kaç yıldır elimde bir ileri gidiyor iki geri geliyor. sürünmeye devam. 3,50 maliyetle beklemeye devam.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

5. Şirket sahipleri şirketin borsadaki değerini düzeltip toparlama niyetinde ise ve ayrıca mağdur olan küçük yatırımcılarında mağduriyetini giderme niyetinde ise Piyasa Yapıcı / Likidite Sağlayıcı bir kuruluşla anlaşıp hissenin önünü açmalıdır.Hisseye yatırımlar daha güvenle yapılabilecektir.

KAPLM hissesi bile Piyasa Yapıcı şirketle anlaştığında nerelere geldi.Hemde sadece düzelme sinyali veren mali yapısıyla.

Likidite Kolaylığı / Piyasa Yapıcılığı sonrası düzelen de mali yapıyla şirket ederini bulacaktır.

Umarım şirket yöneticileri okuyorlardır bu yazılanları.İyi niyet varsa yatırımcılarına destek olacaklarsa bunlar olacaktır sırayla.
    Son düzenleme : MrBandit; 11-05-2017 saat: 15:02.
    Yazdıklarım Hiçbir Şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Temel Analiz olmadan yapılan Teknik Analiz ise sadece bir kumardır.

6.  Alıntı Originally Posted by MrBandit Yazıyı Oku
    Şirket sahipleri şirketin borsadaki değerini düzeltip toparlama niyetinde ise ve ayrıca mağdur olan küçük yatırımcılarında mağduriyetini giderme niyetinde ise Piyasa Yapıcı / Likidite Sağlayıcı bir kuruluşla anlaşıp hissenin önünü açmalıdır.Hisseye yatırımlar daha güvenle yapılabilecektir.

KAPLM hissesi bile Piyasa Yapıcı şirketle anlaştığında nerelere geldi.Hemde sadece düzelme sinyali veren mali yapısıyla.

Likidite Kolaylığı / Piyasa Yapıcılığı sonrası düzelen de mali yapıyla şirket ederini bulacaktır.

Umarım şirket yöneticileri okuyorlardır bu yazılanları.İyi niyet varsa yatırımcılarına destek olacaklarsa bunlar olacaktır sırayla.
    Şirketin sahibi zaten borsacı. Adam zamanında global menkul değerleri kurmuş. Burada küçük yatırımcının sabrını test etti 6 sene boyunca.6 TL halka arz fiyatı, 6 sene sabır testi. Şifre 6 larda saklı.sirketini isterse pul kadar değersiz hale sokar, isterse pırlanta madeni kadar değerli hale getirir. Ona akıl vermek ,burada yazanların haddi değil.onun tecrübesi ve gücü yanında biz beklemekten başka bir şey yapamayız.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Neden halen daha pyasa yapıcısı yok komedi gibi

8. Erol usta ....Bence Güzel bir trende girdi yakında da normal işlem görmeye başlarsa şahane olur ..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 12/59 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •