Sayfa 56/59 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 441 - 448 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Bu nasil bir şey aynı günde 3 kere devre kesti..

2.  Alıntı Originally Posted by erhancbu Yazıyı Oku
    Sn. Dragon,

2020 Mart ayından itibaren kâğıttayım. 103 ' e çıktı satmadım. Buu kağıda girdiğimde aynı düşüncelerle girmiştim. Hala aynı fikirdeyim.Onlari yazdim. Beklemeye devam ediyorum.

Yatirim tavsiyesi degildir. Kendi düşüncemdir.Dikkate almayınız.
    Allah bu dünyada herkese fırsatlar sunar. kimisi bunun bir fırsat oldugunu görür ve degerlendirir, kimisi de farkında bile olmaz ve fırsat geçer gider.
    1990-2000 yılı rallisinde bir arkadaşım 2tl den petkim almıştı. hisse 1 yıl içinde 200 tl ye gitti. hisse 100tl yi geçtikten sonra adama hergün yalvarıyorum SAT diye. O ısrarla satmıyor. Hisse de hergün tavan. Adam hergün kibirle,
    bak gene tavan, sen hala SAT diyiyorsun diye bana nisbet yapıyor. Ben ise hergün oldugu gibi yalvarıyorum satması için . o da ısrarla satmıyor. 200tl oldugu gün aynen taban.Aradım sattın mı?
    Hayır satmadım ancak tekrar 200tl olursa bu sefer satacagım dedi. Ben de ona, Nah bir daha 200tl olur. eger beklersen 20 sene sonra 200 tl olur dedim. hisse düşe düşe yıllar içinde 8tl lere geldi. ve 8,20 tlden sattı.

3. Forum çok sessiz. Hisseye tek fiyat geldi
    Faydası olur inşallah

4. Bilanço çok iyi bence
    Geçen senenin aynı dönemine göre karı 3 e katlamış
    👏👏

5.  Alıntı Originally Posted by Burak34 Yazıyı Oku
    Bilanço çok iyi bence
    Geçen senenin aynı dönemine göre karı 3 e katlamış
    👏👏
    hissenin fiyatı da geçen senenin aynı dönemine göre 20 ye katlamış. onu da dikkate alı bence

6. Çok haklısınız. Amacım kimseye gaz vermek değil. Benim maliyetim aşagılarda o yüzden rahatım belkide

Sayfa 56/59 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •