Special Days Image
Sayfa 22/59 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 169 - 176 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Yerleşeceği yere yerleşmiş ne 6 8 aralığı,..

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    9 aylıkta 2 milyon 239 bin tl yatırım gideri var. Yatırım giderleri bittiği taktirde senelik 5-6 milyon tl kâr yazmasını bekliyorum. İşte o zaman 6-8 tl fiyat aralığına yerleşir.
    Yatirim faaliyetlerinden giderler kismi "Canli varlik satis ve ölüm zararlari" ndan olusuyor. Detayli analizde görebilirsiniz. Yilsonu bilancosununu tahmin etmek çok güç! Gecen sene vergi dairesine gönderdigi gelir tablosunda zarar yazmisti yanlis hatirlamiyorsam! 9 aylikta esas faaliyet kari 4,500,000 TL nin üzerinde.Bakalim ne gelecek 12 aylik?

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Trader73 Yazıyı Oku
    Yilsonu bilancosununu tahmin etmek çok güç!

Forum anasayfada görünce merak ettim girdim ve bu cümleniz üzere merakım bir kat daha..
    Bakalım bir şablon oluşturalabilirmiyim diye bilanço üzerine incelemeye başladım...
    Daha çok başlardayım...
    Ancak Faaliyet Roporu Dip Not 2 yi okuyunca şaşırdım

YÖNETİM ORGANI ÜYELERİ İLE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERE SAĞLANAN MALİ HAKLAR=607.076 TL

9 ayda 1,6 milyon tl kar edip yöneticilerine 607 k maaş mı vermişler?

Neyse bilanço üzerinde çalışmaya devam...

Esen Kalın....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Trader73 Yazıyı Oku
    Yatirim faaliyetlerinden giderler kismi "Canli varlik satis ve ölüm zararlari" ndan olusuyor. Detayli analizde görebilirsiniz. Yilsonu bilancosununu tahmin etmek çok güç! Gecen sene vergi dairesine gönderdigi gelir tablosunda zarar yazmisti yanlis hatirlamiyorsam! 9 aylikta esas faaliyet kari 4,500,000 TL nin üzerinde.Bakalim ne gelecek 12 aylik?

Öyle bir bilgi göremedim, hayvanlar sigortalı değil mi? Ayrı kalemde o şekilde gösterebilir mi?

5.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Öyle bir bilgi göremedim, hayvanlar sigortalı değil mi? Ayrı kalemde o şekilde gösterebilir mi?
    Evet sigortali,esas faaliyet diger gelirler kisminda 585.930 TL olarak gelir yazilmis. Aslinda bu tür isletmelerde muhasebelestirme isleri biraz karisik. Cok dikkatli analiz etmek gerekiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Rektör Yardımcısı Yazıyı Oku
    Forum anasayfada görünce merak ettim girdim ve bu cümleniz üzere merakım bir kat daha..
    Bakalım bir şablon oluşturalabilirmiyim diye bilanço üzerine incelemeye başladım...
    Daha çok başlardayım...
    Ancak Faaliyet Roporu Dip Not 2 yi okuyunca şaşırdım

YÖNETİM ORGANI ÜYELERİ İLE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERE SAĞLANAN MALİ HAKLAR=607.076 TL

9 ayda 1,6 milyon tl kar edip yöneticilerine 607 k maaş mı vermişler?

Neyse bilanço üzerinde çalışmaya devam...

Esen Kalın....
    Kolay gelsin ,görüslerinizi paylasirsaniz seviniriz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Trader73 Yazıyı Oku
    Evet sigortali,esas faaliyet diger gelirler kisminda 585.930 TL olarak gelir yazilmis. Aslinda bu tür isletmelerde muhasebelestirme isleri biraz karisik. Cok dikkatli analiz etmek gerekiyor.

2 milyon küysür yatirim giderine denk degil yinede, o kalemde amortismanlar da dahil olmalı bence. Değil mi?

8. Süt fiyatı ile ilgili rekor artişlardan bahsediliyor ..İlginç bir kar gelirse bir trend yakalayabilir ..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 22/59 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •