Sayfa 23/59 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 177 - 184 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Ultraekin Yazıyı Oku
    Süt fiyatı ile ilgili rekor artişlardan bahsediliyor ..İlginç bir kar gelirse bir trend yakalayabilir ..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rekor artış varda çiftçiye değil süt toptan fiyat 1,50 paket süt 3 tl den başlıyor

2. Bir iztar'a bakiyorum bi de bizim yapraga! Diyecek birsey bulamiyorum!!!

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Kendimizi 10.000 lotluk hacimle teselli edelim. Belki el degistiriyordur kagit belki de birileri ucuzlugunun farkina vardi! Görecegiz bakalim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Trader73 Yazıyı Oku
    Kendimizi 10.000 lotluk hacimle teselli edelim. Belki el degistiriyordur kagit belki de birileri ucuzlugunun farkina vardi! Görecegiz bakalim...

2,68 e 30 bin lot alış gelmesi iyi oldu. Uzun zamandir kademede ilk defa böyle bir alim var...

5. Evet kapanista bende gördüm onu...umarim bu hareket kuvvetli bir yükselisin habercisidir...

6. Aynı sektörün diğer halka açık şirketleri iztar ve tactr ye göre temel olarak çok daha iyi durumda yaprak. Beklentim piyasa yapıcısız tam gün işlem görecek fiyatlara gelmesi , vadem bir yıl. İnşallah yanilmam da seneye bu zamanlarda tam gün işlem yaparız bu hissede. Sağlıcakla...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Bu sene favori hisselerim yaprak,7000 büyük başı olan sktas,ve vking.son 2 senede parayı C grubu piyasa yapıcısı olmayan hisselerden kazandım.yine öyle olacak gibi.ben yaprak 2017 nin hissesi olur demiştim ama olmadı.insallah bu sene olur.spek. Bendeki hisseyi boşuna bekleme.yoksa daha da kaptirirsin.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bı ara iztar ı topladım ama yedirmediler fazla,şimdi hacimsiz goturuyorlar. Bugünkü hacimin yarısı kadar iztar vardı olmadı,ona guvenemedim batar diye.ama yaprak başka.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 23/59 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •