Sayfa 52/59 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 409 - 416 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Haklısın patron aklını kullansa uçurur şirketi

Kredi çekmişler sanırım biraz işler büyüyecek sanki ama dediğin gibi yüklü çekse üstüne %200 bedelli yapsa kaçta durur aceba

Uzun zamandır aklıma takıldı, gözüme de takılıp duruyordu.

Aklıma takılacağına hesabıma takılsın dedim ve aldım attım kenara

Hayırlısı artık.

4. kağıt gidiyor ama burda aylardır yazan kimse yok. ilginç

5. İnvestig e takılıyor millet..

6. yoksa sen TKURU'dan el mi aldın iki gözümün çiçeği
    kim verdi bu kararı tahtacı yavrular aranızda kavga etmeyin, son dakika birbirinize kazık atmayın, yeniden yazalım efsaneyi hadi.
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. şaşırtmıyorsun bizi şimdilik iki gözümün çiçeği
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

8. ah be iki gözümün çiçeği nasıl da aldı başını gitti. inşallah bu yükselişine devam eder, insanların umutlarını yarıda bırakmazsın.
    var seninle ilgili bir plan da kafam fazlasına basmıyor, sağlam bir hikaye yazacaksın ama dur bakalım ne olacak.

Sayfa 52/59 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •