Sayfa 35/59 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 273 - 280 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Finansy,,;merhaba;kar cebe yakışır.alan da kazansın.kalan sağlar benimdir.ben 1,85 den destek atarken sen neredeydin merak ettim yıllık faiz % 23.yaprak 2 aylık getiri .1,85-4 yani % 115 bereket versin.
    Alım yeriniz güzel de satım yerinizi beğenmedim ama el değişimi iyidir. Maliyet vermem. Hayrını görün.

2. Yarına da hazirlikliyim.son mermiyi de kendim için saklıyorum.ben bu patronu sevdim.patronun diğer göz bebeğine de destek atıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Yarına da hazirlikliyim.son mermiyi de kendim için saklıyorum.ben bu patronu sevdim.patronun diğer göz bebeğine de destek atıyorum.
    Oda güzel ama güzellik tek başına para etmez, hikaye beklenti lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    Oda güzel ama güzellik tek başına para etmez, hikaye beklenti lazım.
    31 aralik itibariyle yeni gruplar belli olacak, 6 tl ustune atip b grubuna girebilir. Buyuk ihtimalle 31 aralik a kadar 6-10 tl bandina girer.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

5. Son 6 aylık ortalama 6 olması lazım.tutturmasi imkansız.bugun güzel yağmur yağıyor.bakalim yapraklar büyüyecek mi? Büyürse biraz daha keserim.

6. satanlar arasında gedik var bide onu çok merak ediyorum kim acaba

7.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Son 6 aylık ortalama 6 olması lazım.tutturmasi imkansız.bugun güzel yağmur yağıyor.bakalim yapraklar büyüyecek mi? Büyürse biraz daha keserim.
    burası türkiye ve istanbul borsası. bist ana pazarda yer verilen tahtanın tam gün olmayışı saçma gelmiyor mu sana. sattığın için olumsuz tarafa kaymışsın)) mallar elden gitti o yüzden ağlama ))

8. bugün takıldık hayırlısı bakalım

Sayfa 35/59 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •