Sayfa 45/59 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 353 - 360 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Dünkü hareketi yapan spk dan cezasını alsında rahatlasın. Sizlerde spkya sikayet edin
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    İlgi başvurunuz Kurulumuz tarafından kayda alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık. (Son güncellenmiş hali)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Hiçkimse kalmadı galiba bu senette

5. batırdı beni allahın belası. para nerede diyenlere bursalı tosunlarda diye cevap veriyorum. daha çok beklerim bu kafayla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Emlak sitelerine girip bakınca en az 10-15 tl hisse fiyatı olması gerektiğini herkes görebilir. İnekler sadece 25 milyon tl değerinde ama şirketin değeri 25 milyon bile etmiyor.

7. Tek sorun sürekli işlem görmeyişi deniz bank da bir zamanlar böyle işlem yapardı pazar bi degişse az lotla çok iş yapacak mali yapısı tac dan iztar dan daha kuvvetli ve hayvancılığa tesvik cok süt zamlandı damızlıga da iyi ragbet var buralarda tutamazlar gecmiş yıllar karları süper ödenmişi öz sermayeye göre düşük daha ne olsun

8.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Tek sorun sürekli işlem görmeyişi deniz bank da bir zamanlar böyle işlem yapardı pazar bi degişse az lotla çok iş yapacak mali yapısı tac dan iztar dan daha kuvvetli ve hayvancılığa tesvik cok süt zamlandı damızlıga da iyi ragbet var buralarda tutamazlar gecmiş yıllar karları süper ödenmişi öz sermayeye göre düşük daha ne olsun
    borsada degerinin altında işlem gören onlarca firma var. benım 3 yıldır elimde ortalama senelık getiri %20 den %60 deger eridi. aldıgım seviyenin altında onu saymıyorum. ee bugun alan'da bekleyecek. madem çok kar ediyor temettü nerde oda yok. bölünsün oda yok. bugun 1200 tl işlem hacmi var. tam anlamıyla zıyanlık haldeyiz.

Sayfa 45/59 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •