Sayfa 39/59 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 305 - 312 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Maalesef,ağacı kurtlar yedi,yapraklar kurudu.2,89.çok atanlar,biraz da destek atsalar bari.iskembeden atmakla olmuyor.
    300-500 lot alipta atip tutanlarla dolmus investing, topu topu 150 bin lot islem yapti 4-4,05 ten ama sorsan birsuru kisi 50 bin lotlar almis...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

2. Serkancim merhaba.takasta ben ve alternatif menkul verdi.ben destek atmaya başladım ağacı asiladim.yapraklar yeşerdi diye.

3. Ama anlamadığım şu.3 ve 4 arası bayağı satisimi aldıktan sonra hangi arkadaşlar bana % 35 aşağıdan geri alma fırsatı veriyor .?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Serkancim merhaba.takasta ben ve alternatif menkul verdi.ben destek atmaya başladım ağacı asiladim.yapraklar yeşerdi diye.
    Seninki 10 bin lot gelir yatirim finansman cok satti galiba...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Ama anlamadığım şu.3 ve 4 arası bayağı satisimi aldıktan sonra hangi arkadaşlar bana % 35 aşağıdan geri alma fırsatı veriyor .?
    Panik havası...

6. Geldikten bir kısmı da benden

7. Sayin beyazsayfa. Hissenin cogunu 2.20 2.30 lardan sattin. Baktin haberler var 2.50 lerden tekrar aldin. Simdi duserken destek istiyorsun konu komsudan. Paniklerdesin seyir asagi diye. Evet sen sabrettin kazadin. Ortalamanda 1 80 civari kanaatim. uzun zamandir da bu hissedesin azcikta kazanmak hakkin. Hayirlisi

8. Acerman,çok komiksin.sana hareketleri anlatayım aracı kurum dağılımını incele gör.2,64 sattım.2,24 geri aldım.sonra 2,9 ve 4 arası sattım.cogu 3,8 ortalama ile satıldı.dun 2,89 akışlarını bak kim almış.su aşağılık kompleksinden kurtulun artık.

Sayfa 39/59 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •