Sayfa 40/59 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 313 - 320 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Acerman,haberler var demişsin.ne haberi var.hic.ben senaryo yazarım,ve oynarım.siz anca figüran olursunuz.

2. Beyazsayfa hisse duserken yalvariyordun ne olur alin, destek cikin diye. Unutmadik o gunleri . tarim sirketleri yukseldi haberden haberin yoksa bosuna burdasin.

3. Acerman,acaba hangi yazdığım yazıda yalvardım.bir soylede görelim.ben yalvarmam.meydan okurum.bende sabır çok.sabir tasinida catlatirim.cunku bende çeşit çok.canim sıkılmıyor,hiç merak etme

4. Acerman,sen beni raycilara ve kalkinanlara sor,nasıl bir yatırımcı olduğumu sana anlatsinlar.benim geçmiş yazılarımı bı oku,belki bir şeyler öğrenirsin.ama sen her şeyi bildiğini sanan gruptasin
    Gelişmeye açık olmadığın belli.

5. Kış geldi.son dökülen yapraklardan bir düzine topladım.bahce benim olduğu için,hiç masrafim olmadı.

6.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Kış geldi.son dökülen yapraklardan bir düzine topladım.bahce benim olduğu için,hiç masrafim olmadı.
    Sayın beyazsayfa 3 inek şirketininde operasyon yemiş gibi grafiği var. Siz operasyonun yaprak için 4'lü fiyatları geçip devam edeceğini düşünüyormusunuz.

7. Sayın gri.4 TL en son 2014 sonunda c grubu sacmaligi olmadan önce görüldü.o zaman Egeli Co tarım 4 TL den 400 bin lotu spek ten alarak portföye devretti.sonra aynı Egeli 400 bin lotu 1,4 TL fiyattan Egeli portföye yani egelinin diğer cebine aktardı.aktardigi cep kendine özel cep.egeli bu hisseleri çok iyi bı yerden küçüklere devreder.bu yer dipten ...... Kat yukarıdan olur.ama ne zaman olur bilemem

8. Acerman,yukarıda yazdıklarımı oku da bı şeyler kap.

Sayfa 40/59 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •