Sayfa 12/992 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Glabol menkul spotaj kesintisiz 25,48 viop piyasasından alabileceğini söyledi saat 11..

2. Şu an en iyi getiri için Bir aracı kurumda viop (vadeli işlemler borsası) gecelik borç vermek en iyi getiri gözüküyor nakitçi arkadaşlarımıza brüt 25 25,5 arası geziyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    536
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Şu an en iyi getiri için Bir aracı kurumda viop (vadeli işlemler borsası) gecelik borç vermek en iyi getiri gözüküyor nakitçi arkadaşlarımıza brüt 25 25,5 arası geziyor
    link varmı tavsiye edebilecegin güvenli

4.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    link varmı tavsiye edebilecegin güvenli
    Link maalesef yok.. Beni de aracı kurumdan aradılar.. Piyasada tl sıkıntısı var. 20,5 21 gibi oranlardan vermeyin derim..son düzenleme ile ppf lerin de getirisi bence yeterli değil..

5. Vakıf yatırım, deniz yatırım, garanti yatırım vs herhangi bi aracı kuruma gidip viop hesabı açın paramın gecelik nemalanmasını istiyorum deyin deyin mevduat hem ppf oranlarından çok daha iyi şu an

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    536
    Deneyeyim Sercan yoldaş tnx

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Vakıf yatırım, deniz yatırım, garanti yatırım vs herhangi bi aracı kuruma gidip viop hesabı açın paramın gecelik nemalanmasını istiyorum deyin deyin mevduat hem ppf oranlarından çok daha iyi şu an
    viop a para aktarmaya gerek yok. yatırım hesabında otomatik olarak verilen o/n oranlar viopdan aşağı değil. bana brüt 24,5 dan fazla verilmiyor.

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    viop a para aktarmaya gerek yok. yatırım hesabında otomatik olarak verilen o/n oranlar viopdan aşağı değil. bana brüt 24,5 dan fazla verilmiyor.
    Doğru adresi bulacaksın ....Bu gün tpp de ortalama 24.82 di....Bunun üzerine bağlayan kurum iyi kurumdur...Orası ile çalışılır....Dün 25.75 den bu gün 25.25 den benim para gitti...

Sayfa 12/992 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •