Sayfa 13/992 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Doğru adresi bulacaksın ....Bu gün tpp de ortalama 24.82 di....Bunun üzerine bağlayan kurum iyi kurumdur...Orası ile çalışılır....Dün 25.75 den bu gün 25.25 den benim para gitti...
    Hangi kurumdu sn.heval bahsettiğiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku

büyük bankalar benim aldığım orandan fazla vermez.

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku

5 yıldır çalıştığım borsa aracı kurumu...Aynı zamanda FX ci bu arkadaşlar ....Bu tarz güvenilir firmalarla Mevduat faizleri iyileşene kadar ben çalışmaya karar verdim....%15 stopaj düşüldümü yinede bankalara göre oldukça iyi bir oran almış oluyoruz...MB haftalık repoya geçerse oranlar 23 e sarkacaktır....İsim vermek reklama gireceğinden isim vermem doğru olmaz....

4. Bugün (şimdilik ismini yazmayayım) bir aracı kurumdan repo oranı sordum brüt %25.00 dediler.Borsa ve komisyon payı kesintisi nakit rakam üzerinden (miktar 25k nın üstünde ise yüzbinde 2.77 eğer altında ise yüzbinde 5) imiş.
    Örnek olarak 100K için brüt %25 ile bağlansa bile kesintilerden sonra brüt %23.81 olarak yansıyacak görünüyor.Yarın denemelik 100K göndereceğim sonuca göre karar vereceğim.Genelde eksik ya da yanlış bilgi verebiliyorlar ne de olsa.Kesintiler konusunda buna benzer oran bilgisi olan varsa yazsın öğrenelim.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Doğru adresi bulacaksın ....Bu gün tpp de ortalama 24.82 di....Bunun üzerine bağlayan kurum iyi kurumdur...Orası ile çalışılır....Dün 25.75 den bu gün 25.25 den benim para gitti...
    25.25 lik orandan stopaj harici bir kesinti yapılmıyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    viop a para aktarmaya gerek yok. yatırım hesabında otomatik olarak verilen o/n oranlar viopdan aşağı değil. bana brüt 24,5 dan fazla verilmiyor.
    24.50 den sadece stopaj mı kesiliyor başka kesinti-komisyon vs. yok mu?

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    5 yıldır çalıştığım borsa aracı kurumu...Aynı zamanda FX ci bu arkadaşlar ....Bu tarz güvenilir firmalarla Mevduat faizleri iyileşene kadar ben çalışmaya karar verdim....%15 stopaj düşüldümü yinede bankalara göre oldukça iyi bir oran almış oluyoruz...MB haftalık repoya geçerse oranlar 23 e sarkacaktır....İsim vermek reklama gireceğinden isim vermem doğru olmaz....
    Anladım tesekkürler sn.heval

8.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Glabol menkul spotaj kesintisiz 25,48 viop piyasasından alabileceğini söyledi saat 11..
    tpp de max. 25.50 görülmüş bugün ve size 25.48 alabileceklerini söylediler öyle mi? Komisyon falan kesmeyecekler mi?

Sayfa 13/992 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •