Sayfa 170/992 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tum bankalarin internet sayfalarinda gerekli bilgiler var.
    Syg,
    Sayın dudu, Eurobond işini ne yaptınız ?
    Hsbc günlük 2.25 ile gidiyorum bende, fiyat 100 altına inerse 5 hazıran 2020 vadeli kağıda giriş yapma dusuncem var

2. Halkbank ta bu sabah itibari ile yeni oranlara başlamış...21-22.50 aralığında meblağa göre...

3.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Bugun mt ye sordum bazı bankalar fon ve repodan daha iyi veriyorlarmış dedim.Arastırıp haber vereyim dedi ama ses seda çıkmadı ..
    Söylediğiniz iyi oldu bende bilmiyordum işyatdan baska bankada mevduat yapıldığını .

Yatırımfinansman ile görüşmüştüm geçen sene.Onlar elindeki mevduatçıların parası ile bankalarla pazarlığa oturup en iyi oranı aldıklarını ,her ay banka arastırmaya gerek olmadığını söylemişti .Aracı kurumun küçük bir komisyonu vardı .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn. Omega Yatırım Finansmanda mevduat portföy diye bir ürün var. 250 K üstüne sizin adınıza mevduat yapıyor. Daha önce bu konuda bir arkadaş paylaşmıştı. Ben günlük repodan tekrar PPF'ye döndüm Dün MK: %23.6 getirdi. Günlük gitmek isteyenler için PPF'ler hala cazibesini koruyor.

4. dolar 1 gunde dustugunu 1 saatte geri alıyor ..su an hangi bankaya giderseniz gidin %22.50 den 100 k ustunu direk baglarsınız ..baglıyorlar ..dolara yonelim faizlerin 22.50 yapılması ile durmaz en az %24-25 verilmeli tl mevduata bu anca dolara yonelimi durdurabilir ..olmadı stopajı 0 la zaten o zaman 25 yapmıs olursun ...vergi prim silmeleri faiz silmeleri beyaz esya otomotic emlak otv kdv indirimleri ile milyarca dolar gelirden vazgeciliyor ama stopaj indirimine gelince yok ..kardesim nasıl korucaksın o zaman bu tl yi ..dolar mevduatları %55 e gelmis durumda dunya da baska hangi ulkede boyle vardır oldu olucak herseyi maasları da dolara baglayın hatta direk tl yi kaldırın dolara gecin ..tl boyle 22.50 verilerek korunacaksa ...reale vurursak 5.50-55 arası biyerde olması gerekirdi ..tl faizleri dusuk millet dolara kacıyor sirketler alıyor borc odemek icin ustune mb de alıyor rezerv yukseltmek icin eeee nasıl dusecek bu dolar dusmez tabi ...enflasyon dusmez nasıl dusuk cikıyorsa artık ..pazarda kabak ve patlıcan pırasa ıspanak dısında fiyatlarda dusme yok ...sogan patetes 5-6 tl coguda curuk mal yok ...migros tanzime 4 gundur gidiyorum domates 4 gundur gelmiyor sogan desen cogu zaman yok ...sadece patetes hıyar patlıcan var ...patates 2 tl patlıcan hıyar 5 er tl ...yazın da ucuzlamaz sebze meyve uretim yokki olmayan sey nasıl ucuzlasın .

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Halkbank ta bu sabah itibari ile yeni oranlara başlamış...21-22.50 aralığında meblağa göre...
    Bende şimdi Ykb mt ile görüştüm bugün dönüşüm vardı benim. deniz bank ziraat bank vakıf oranlar yükselmiş dedim. bizde.de oran yükseldi dedi. en yüksek oranı alıp size dönecem dedi bekliyorum. oran yakınsa bu bankalara. ykb ta kalacam devam edecem. sonucu yazarım bağlayınca.

6.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bende şimdi Ykb mt ile görüştüm bugün dönüşüm vardı benim. deniz bank ziraat bank vakıf oranlar yükselmiş dedim. bizde.de oran yükseldi dedi. en yüksek oranı alıp size dönecem dedi bekliyorum. oran yakınsa bu bankalara. ykb ta kalacam devam edecem. sonucu yazarım bağlayınca.
    22 diyorlar. Tabiki meblağ 100k üzeri ise başka

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. Gördüğüm kadarıyla en yüksek %23 ile şekerbank liderlikte...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Ykb %21 teklif etti hayır dedim. bekliyoruz bakalım yükselirse bağlarım yoksa vedalaşacam.

Sayfa 170/992 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •