Sayfa 2/992 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Seçim bitti Ankarada tanzim satış cadırları toplanıyormuş. buraya kadarmış. yarın istanbulda.da dükkanları kapatırlar.

2. yarın 5.31 gösterirlerse dolarda alım için son fırsat.

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Seçim bitti Ankarada tanzim satış cadırları toplanıyormuş. buraya kadarmış. yarın istanbulda.da dükkanları kapatırlar.
    istanbulda seçimin yenilenme ihtimaline karşı hazır tutuyor olabişlirler..

4. burgan dijitalde fon alım satımı yapan var mı? bende görünmüyor da

5.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    yarın 5.31 gösterirlerse dolarda alım için son fırsat.
    5.31 neden.teknik analiz mi? neden son fırsat.. kriz icin mi? Sorgulamak icin değil ogrenmek icin soruyorum..

6. İş yatırım repo 21.67 yazılmış bugün fakat ben sorduğumda 23.30 lu bir oran söylediler.Acaba hangisi doğru, iş yatırımla çalışan bir arkadaş bugün uygulanan repo oranını kontrol edip yazabilir mi?

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    İş yatırım repo 21.67 yazılmış bugün fakat ben sorduğumda 23.30 lu bir oran söylediler.Acaba hangisi doğru, iş yatırımla çalışan bir arkadaş bugün uygulanan repo oranını kontrol edip yazabilir mi?
    Ben yazmıştım sabah mt mesaj atmıştı .Brüt ve net farkından olabilir aradaki fark ..
    Siz nerden bakıyorsunuz işyatın o sayfa linki varmı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Ben yazmıştım sabah mt mesaj atmıştı .Brüt ve net farkından olabilir aradaki fark ..
    Siz nerden bakıyorsunuz işyatın o sayfa linki varmı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Mk 23.3x dedi iş yatırım çalışanı telefonda, halbuki siz mk 21.67 yazdınız repoyu.Gerçek hangisi anlamaya çalışıyorum , bizi tufaya getirmesinler.23.3x diye girer sonra da 21.xx li oranı çakmasınlar günsonu.Hesabınızı kontrol edip repo oranını mk olarak yazabilir misin?Ayrıca pay repo her zaman bulunamıyor diyorlar gerçekten öyle mi?

Sayfa 2/992 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •