Sayfa 269/992 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Döküm Tava Ve Yüksek Ateş Yeterli, Yanlız Mutfak da Yapmayın Eşiniz Kovalar Yağ Yandığı İçin Evin İçine Siner
    Bahçe Yada Balkon Uygun Olur
    Teşekkürler Sn.NewsTR. Deneyeceğim en kısa zamanda ben genelde Metro'dan alıyorum eti. Köfteci Yusufun önünden geçersem bide ordan deneyeyim.

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Tamamen Katılıyorum Bonfile ye Ne Yaparsan Yap Lezzeti Antrikot Kadar Olmuyor Yağlanma Olmadığı İçin Bonfile de.
    Evet bonfile genelde tavada tereyaginda pisirilip ,soslarla falan iyi gidiyor ...lakin etlerin en kralı kuzu koldan tandirdir..trakya kuzusu olacak tabi balikesirde olur...lokantada dunya para alirlar ..haklilar cok firelidir..ama evde de firinda yapilanin aksine cok basit tarifi vardir .butun kuzu kolunu 4 e 5 e boldurup celik tencerenin icine koyun hic ellemeyin ne su ne bir sey katmadan kucuk ateste kisikta 2 saat sonra ...super tandir olur.

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn.NewsTR. Deneyeceğim en kısa zamanda ben genelde Metro'dan alıyorum eti. Köfteci Yusufun önünden geçersem bide ordan deneyeyim.
    Rica Ederim Et Mühürleme Konusunda İlk Defa Yapacaksanız Videoyu İzleyin
    https://youtu.be/JsXEggBaSyQ
    https://youtu.be/vm6sfd4RcqU

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Tavayi mumkun oldugu kadar kizdirin ..acayip bir sekilde .ki suyunu salmasin butun isi suyu seli salınmamasında...kizgin tavada bir yuzunu iki dakika diger yuzunu iki dakika sonra evirin cevirin 1.kac kez..5 dakikada besiktaş..sulu sulu orta pismis olur...size bir tavsiye daha komur izgarada daha lezzetli olur diye yapmaya calirsiniz.4-5 kisi misal mangal yakilir ..orda da olmaz nu antrikot cunku bizlerin yaptigi mangal atesi 1 kg komurle teli yeterince isitmaz ..sakir sakir akar suyu birde mangali sondurur..
    Tekrar teşekkürler hanım orta pişmiş sevmiyor o zaman biraz daha pişirmek sıkıntı yaratmaz herhalde mühürlediğimiz için su içerde zaten.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Tekrar teşekkürler hanım orta pişmiş sevmiyor o zaman biraz daha pişirmek sıkıntı yaratmaz herhalde mühürlediğimiz için su içerde zaten.
    Çok Pistiginde Et Kurur Suyu Atar Yavaş Yavaş Tavada Fark Edersiniz
    İlk Defa Deneyeceği İçin Farklı Gelebilir, Azar Azar Yediğinde Farkına Varacak Orta Pişmişin Daha Lezzetli Olduğunu.

6. Stopaj indirimi söylentileri dolaşıyor ortada, bu konuda sağlam bir duyumu olan varmı?

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Stopaj indirimi söylentileri dolaşıyor ortada, bu konuda sağlam bir duyumu olan varmı?
    Faizin tekrar 24-25 bandına yerleseceginden eminim ustunede stopaj indirimi olursa gizli faiz arttırımı olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Doğru diyonda belki imkanlardan ziyade zihinsel problemi vardır
    Adama zihinsel problem demişsin de sen de dilimizi pek iyi bilmiyorsun. -de -da eklerini ayırmayı bilmiyorsun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 269/992 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •