Sayfa 297/992 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    subeden mt tamamini eft yaptirabilirsiniz ucretsiz
    Denenmis ve 400k eft yapilmistir
    Ben 2 ay önce dijital şubeye geçtim. Şubedeki mt'den pek memnun kalmadım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    Pasifbanka 2 gün süre veriyorum. Yarın ve öbur gün. Artırdı artırdı. Artırmadı çıkıyorum. Yok öyle üç kuruşa beş köfte.
    Pasifbanktan hiç ümitli değilim. Paraya ihtiyaçları yok anlaşılan. Çoğu müşterisi dolardan stopaj avantajı ve nzor bononun eski yüksek oranlarından uzun vadede tuttuğu için şişmanlamış durumda. Kolay kolay bir hareket beklememek lazım. Belki enflasyon yüksek gelirse, diğerleri kendi oranını geçtiğinde dengelemek için arttırabilir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Pasifbanktan hiç ümitli değilim. Paraya ihtiyaçları yok anlaşılan. Çoğu müşterisi dolardan stopaj avantajı ve nzor bononun eski yüksek oranlarından uzun vadede tuttuğu için şişmanlamış durumda. Kolay kolay bir hareket beklememek lazım. Belki enflasyon yüksek gelirse, diğerleri kendi oranını geçtiğinde dengelemek için arttırabilir.
    Pasifbanktaki %28 ve %27.50 bono faiziyle aldığım bonolarımın şu anki mk’ları 26’nın altına indi ve her gün 0.015 puan aşağı gidiyor önümüzdeki ay hazirana girerken bunların mk’ları 25’e gelir zaten mevduatlarda oraları görecektir yani uzun lafın kısası bu ay sonu nzordan büyük çıkışlar göreceğiz .

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Pasifbanktaki %28 ve %27.50 bono faiziyle aldığım bonolarımın şu anki mk’ları 26’nın altına indi ve her gün 0.015 puan aşağı gidiyor önümüzdeki ay hazirana girerken bunların mk’ları 25’e gelir zaten mevduatlarda oraları görecektir yani uzun lafın kısası bu ay sonu nzordan büyük çıkışlar göreceğiz .
    Benim hesabıma göre de aynı durum mevcut %27 den bağladıklarım şu an için 25.6 orana düşmüş oluyor bu arada faizler de yükseliyor bir yerde eşitlenince bonoları bozdurmak gerekecek. İşin bu yanını hesaba katmamıştım nasılsa kasım 2020 yılına kadar %27 olarak düşünüyordum ama öyle değilmiş.

6. 4 puan artıs mı yapmıs kredi de yapı kredi niye kredi talebi mi patlamıs o zaman bir zahmet mevduata da 21 vermeyip 25 versinler ..4 puan da oraya zam yapsın yapmazlar tabi ...doviz serbest bırakıldı zaten bakın mb sına hiccc ortada yok cunku kendine döviz lazım zaten ...verin %30 tl mevduata bakın kac milyar dolar bozuyor vatandas ...vatandas guvenmiyor ki tl ye dovizde bazen 5 dakika da tl mevduatın 1 aylık getirisini silip supuruyor ...enflasyon desen o rakamlara inanan yok ..eskiden mesela doviz enflasyon kadar yukselirdi ama faizde serbesti oda enflasyon kadar kazandırırdı mesela enflasyon %60 sa faizde %60 tı ...yani acıklanan enflasyon rakamları gercegi yansıtıyordu ..uzun yıllardır tersi durum doviz enflasyon dan kat kat fazla yukselirken tl resmi enflasyonun ya altın da ya aynı noktada getiri veriyor ....vatandas da bunu biliyor tl de kalmıyor .

7. simdi baktım marifetli den sonra artırınlar enerji 22.75 vov 23.25 ve turuncu hesap 23 ...bugun 2-3 banka daha artırır gunluk hesaplardan anlasılır ..

Burgan dijatal 23.75 1 ay .siteye girince i sekilde yaziyor.gunluk de 23 .ust limit varmi bilmiyorum

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 297/992 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •