Sayfa 3/992 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bende bugün öğleden sonra açtırdım hesabı yarın paylaşırım. Sn. Omega pay repoyu sordum bugün nitelikli yatırımcı için dedi MT. Limit yok ama sıraya alınıyormuş talimat gerçekleşmeyebilir dedi talep fazla olursa.

2.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Mk 23.3x dedi iş yatırım çalışanı telefonda, halbuki siz mk 21.67 yazdınız repoyu.Gerçek hangisi anlamaya çalışıyorum , bizi tufaya getirmesinler.23.3x diye girer sonra da 21.xx li oranı çakmasınlar günsonu.Hesabınızı kontrol edip repo oranını mk olarak yazabilir misin?Ayrıca pay repo her zaman bulunamıyor diyorlar gerçekten öyle mi?
    Bugun bana payrepo yüksek dedi o yüzden payrepo yaptım yazdığım orandan .Yarın tekrar sorarım ancak mt lerde zayıf bu konuda çok uzman değiller işyatırım dahil çoğu aracı kurum böyle malesef sizde farketmişsinizdir ..

Pay repo min 500 k için ve dediğiniz gibi gecen elimdeki nakit kadar yapamadı bir kısmını TI1 den daha düşük orandan bağlamak zorunda kaldım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    burgan dijitalde fon alım satımı yapan var mı? bende görünmüyor da
    Bende de gözükmüyor, sanırım bu işlem için ayrı bir yatırım hesabı onayı alınması gerekiyor. Dijital şube'den bu işlem nasıl yapılıyor bilmiyorum ama siz yaparsanız buradan bilgi verebilirsiniz. Ayrıca burgan dijitalde para piyasası fonu ile ilgili kesintiler ne kadar ? Bunu öğrenmek te faydalı olabilir?.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bende bugün öğleden sonra açtırdım hesabı yarın paylaşırım. Sn. Omega pay repoyu sordum bugün nitelikli yatırımcı için dedi MT. Limit yok ama sıraya alınıyormuş talimat gerçekleşmeyebilir dedi talep fazla olursa.
    Evet sizde sorarsanız oranları karsılastıralım çık iyi olacak .
    .Pay repoda bildiğim limit altı bakiyeye (500k )yapmadıkları sn.Admustafa .

5.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Bugun bana payrepo yüksek dedi o yüzden payrepo yaptım yazdığım orandan .Yarın tekrar sorarım ancak mt lerde zayıf bu konuda çok uzman değiller işyatırım dahil çoğu aracı kurum böyle malesef sizde farketmişsinizdir ..

Pay repo min 500 k için ve dediğiniz gibi gecen elimdeki nakit kadar yapamadı bir kısmını TI1 den daha düşük orandan bağlamak zorunda kaldım .

pay repodan artan miktarı repo yapmak yerine neden fon aldınız ki?

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    pay repodan artan miktarı repo yapmak yerine neden fon aldınız ki?
    Bir süredir pay repoda para .Daha önce bir gün fon bir gün repo ,pay repo yaparken artan kısmı o vakit fon daha iyi diye almıştım .

7. Hayırlı olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Paramızı londra swap faizine nasıl yatırabiliriz?
    Getirileri çok güzel.
    Selamlar.
    300 mio usd yi getirip, bddkdan izin alıp bir banka kurarsanız;

zamanla bu işleri de yapabilirsiniz.

ytd.

kyg,

Sayfa 3/992 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız