Sayfa 308/992 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Çok fazla bir artış bu, sebebi ne olabilir ? Swaplar mı ?
    Sebebi mevduat faizlerindeki artış olabilir. Zira API'ye yüklenerek bazı büyük bankalar mevduat faizlerideki güncellemeyi 7-8 gün daha erteleyebilirler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Yok aklı sıra bankalara tl vermeyerek dolar satışına zorluyor

tl arzını kısarak,
    dolar talebini engellemek için yapılan bu uygulama
    yağlı ilmeği boğazına kendi kendine geçirmekten farksız...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3. En kıytırık para piyasası fonu 23 getirirken 22,5 dan para toplamaya çalışmak affedersiniz tasarruf sahibine sen salaksın Bi biz akıllıyız demekten öteye Bi şey değil..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Yok aklı sıra bankalara tl vermeyerek dolar satışına zorluyor
    Ben tam tersini gördüm. Bankaları TL'ye boğmuş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Likidite açığı artmış...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. persembe vade doluyor kac bankaya sordum 23 den yukarı veren olmadı marifetli yapıcam durum onu gosteriyor 23 alıp bayramdan sonrası cok uzun zaman ..vadesiz de kalanı dustunmu net te marifetli den 22.70 civarı almak daha mantıklı hem gunluk fırsat cıkarsa yararlanmak kolay .

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Sebebi mevduat faizlerindeki artış olabilir. Zira API'ye yüklenerek bazı büyük bankalar mevduat faizlerideki güncellemeyi 7-8 gün daha erteleyebilirler.
    bence bayram haftası tl oranlarda bankasına gore ekstra 0.50-100 bazlık puanlık artıslar olabilir hem bayram alısverisi tl ihtiyacı cok olur hem memur emekli isci maasları ve bayram ikramiyeleri alacaklar epeyce bir tl ye ihtiyac olur .

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Siz bu işin bilenisiniz.. Dediğiniz gibidir
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 308/992 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •