Sayfa 352/992 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sınırsız muafiyet var orada
    Teşekkürler. En son baktığımda 3 yıldı. Demek rekabet adamı hizaya getiriyor. Ben şu anda garanti bankasını kullanıyorum kurumsalda. 2 büyük müşterimin hesabı orada olduğu için hala sabrediyorum. Geçenlerde banka içi havalelere dahi 3TL almaya başladığını gördüm. Ama önümüzdeki dönemde burgan dijital kurumsal veya muadili bir şubeye geçmeyi planlıyorum.

Burgan dijital kurumsal ile ilgili web sitesinde pek bilgi göremedim. Kullanan var mı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Teşekkürler. En son baktığımda 3 yıldı. Demek rekabet adamı hizaya getiriyor. Ben şu anda garanti bankasını kullanıyorum kurumsalda. 2 büyük müşterimin hesabı orada olduğu için hala sabrediyorum. Geçenlerde banka içi havalelere dahi 3TL almaya başladığını gördüm. Ama önümüzdeki dönemde burgan dijital kurumsal veya muadili bir şubeye geçmeyi planlıyorum.

Burgan dijital kurumsal ile ilgili web sitesinde pek bilgi göremedim. Kullanan var mı?
    Garanti bbva ya geçince iyice bozdu, geçen ay garantione programını kapattılar eft/havale ücretli oldu ne güzel ücretsiz di.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Garanti bbva ya geçince iyice bozdu, geçen ay garantione programını kapattılar eft/havale ücretli oldu ne güzel ücretsiz di.
    Geniş müşteri kitlesinin kaymağını yiyor. Ama sütün üstündeki o kaymak bittiğinde kaymağın altından içmeye başlayacağı süt ona gaz yapabilir. Benden söylemesi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Burgan avrupaya ucak bedava bilet veriyor.ama yeni müşteri bulursan.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Haberleşme sağlam zam yedi adam eksi göstermiş....Biraz mantıklı olsalar sıfır artış falan derlerdi....Galiba Milletvekillerine TT nin yaptığı indirimi oraya yazmışlar
    Haberleşmenin yediği zam mayısta gerçekleşti. Gıda enflasyonun rekor arttığı bir ayda bu kadar düşük göstermeleri kime inandırıcı gelir? Bunun acısını piyasa fena çıkaracak.

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Taze oranlar
    640K 100 GUNLUK
    GARANTI 22.50
    SEKER 22.50...
    44K DOLAR 32 GUNLUK
    GARANTI 2.5
    SEKER 3.5
    Teb marifetli hoşgeldinden yararlanabiliyorsanız 23,50 daha avantajlı.

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7. İsbankasi Bankamatik Olanlar
    4 adet 150tl market işlemi yapabilirsiniz, 40+20+50+25 maxipuan, toplam kazanılan 135 TL Puan
    Detaylar Maximum Mobilde.

8. Fiba Kiraz bugünden itibaren %23,50, açıkta kalan 5.000 TL

Saygılar.
    Saygılar.

Sayfa 352/992 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz