Sayfa 5/992 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sonsav Yazıyı Oku
    Sayın omega bu pay reponun çok geyiği yapıldı ama ben pek ilgi göstermedim(Algıda seçicilik)... Muhtemelen bu sorular da soruldu ama bir de benim için yanıtlarsanız mutlu olurum...
    1. Hatırladığım kadarıyla satınalmak için iş yatırım hesabınız olacak...Hesap açıldıktan sonra müşteri temsilcisi ile mi muhatap olacağız(telefon bankacılığı) yoksa mobil uygulama üzerinden işlem yapılabiliyor mu?

2. Bir de günlük takip etmek mi gerekiyor? Aylık haftalık gibi sabit bir getiri var mı?

3. İş bankası benim için (garanti ve yapı kredi gibi) özellikle yatırımcısına karşı antipatik bir bankadır. Başka bankalarda da bu tip enstrümanlar var mı? Teşekkürler...
    bugun is yat pay repo ,%24 verdi direkt mt ile muhatap uygulama yok eft ni mt yapiyor is bank hesap aciliyor ilk para oraya yatiyor. Pay repo 500000 sarti var.

2. gunluk takip 24 brut oran %15 stopaj var
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    bugun is yat pay repo ,%24 verdi direkt mt ile muhatap uygulama yok eft ni mt yapiyor is bank hesap aciliyor ilk para oraya yatiyor. Pay repo 500000 sarti var.

Goldmann Sachs: Tcmb'den faiz indirimi beklentimizi erteledik.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Burgan banktan pay repo ürününü satın alan var mı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    İşyat
    Pay Repo %23.65

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    pay repoda kör tuttuğunu öper hesabı müşteriye göre farklı oranlar söyleniyor, hem müşteriden bağımsız sabit oran diyorlar hem de farklı oranlar teklif ediyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by sonsav Yazıyı Oku
    Sayın omega bu pay reponun çok geyiği yapıldı ama ben pek ilgi göstermedim(Algıda seçicilik)... Muhtemelen bu sorular da soruldu ama bir de benim için yanıtlarsanız mutlu olurum...
    1. Hatırladığım kadarıyla satınalmak için iş yatırım hesabınız olacak...Hesap açıldıktan sonra müşteri temsilcisi ile mi muhatap olacağız(telefon bankacılığı) yoksa mobil uygulama üzerinden işlem yapılabiliyor mu?

2. Bir de günlük takip etmek mi gerekiyor? Aylık haftalık gibi sabit bir getiri var mı?

3. İş bankası benim için (garanti ve yapı kredi gibi) özellikle yatırımcısına karşı antipatik bir bankadır. Başka bankalarda da bu tip enstrümanlar var mı? Teşekkürler...
    Evet arkadasın yazdığı gibi .Alması zor değil .Mt ile telefondan emirle al sat yapılıyor .Günlük hesaplanıyor o yüzden her gün hangisi yüksek ise ona geçis yapabilirsiniz .Fon ,repo ve pay repo alternatifi arasından hangisi yüksek ise onu seçebilirsiniz .

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    pay repoda kör tuttuğunu öper hesabı müşteriye göre farklı oranlar söyleniyor, hem müşteriden bağımsız sabit oran diyorlar hem de farklı oranlar teklif ediyorlar.
    Mt nin dediği fark olmaz işyatda .Aradaki fark net ve brüt arasındaki farkdır diyor .
    Pay reponun sayfasıda yok malesef .Hazineden direkt bankalara gelen oranlara göre fiyat oluşuyormuş.

8.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Mt nin dediği fark olmaz işyatda .Aradaki fark net ve brüt arasındaki farkdır diyor .
    Pay reponun sayfasıda yok malesef .Hazineden direkt bankalara gelen oranlara göre fiyat oluşuyormuş.

dört işlem bilen adamsın !
    net ile brüt arasındaki farkın 0.50-0.35 falan olmadığını hesaplayabilirsin.
    Ankara şubesini arayıp yoklama çektim 23.80 dediler ,hesap açtığım şube 23.50 dedi sen 23.65 almışsın buraya yazan başka bir arkadaş 24.00 yazdı.
    Repo oranları da sabit değil şubeden şubeye değişiyor ! Gıcık oldum açıkçası

Sayfa 5/992 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •