Sayfa 502/992 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Fazla kredi karti olunca limiti boluyorlar.
    Limit artiramiyorlar.
    Artirin deyince gelir beyan et diyorlar.
    Kullanimmayan kartin sahibi killaniyor bi sure sonra ve aidat yaziyor.
    Aidati geri istediginde kullanim/harcama sarti koyuyor. (YKB)
    Uzun lafin kisasi cok kart cok dert demektir.
    Ama tek kartta butun marifetleri bulamadigimiz icin veya vermedikleri icin mecbur kartlari cesitlendirmek gerekiyor.
    Syg,
    YKB dahil kapat deyince, alternatifleri sunuyorlar. Birkaç sene önce çok uğraştırmışlardı, kızıp adios premiumu kapatmıştım. Sonra üste puan vererek açtırdılar kartı. Bu sene Ish maximls te aidat istediler, millerin hepsini harcadım, kapatın dedim, hemen iptal ettiler. Bir Dnz private aidat diye çökmüyor. O da her zaman 2.bankam olduğu için. Son dönemde kartların sunduğu kampanya ve bonuslarda ciddi azalma var, herhalde karları düştü diye tasarruf yapıyorlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Yarın nkolay artacakmış...
     Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Şu ana kadar artış olmadı , bahsi geçen 23.25 olsa bile çok düşük bir oran hâlâ MK 24.61 yapıyor zaten ppfler 25’e dayandı . Aktifte asıl hareketlilik mayıs sonu haziran başı olacak
    Farkındaysanız yazışmamda başka bir yere atıfta bulunup dolaylı bilgi edinmiştim.
    Onları da konuşmaya koyarsanız yeni okuyucuya daha iyi bir bilgi sunarız.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Cuma gününü 5.98'den kapatan dolar/TL dün, Çin ile ABD arasında artan gerilim ve açıklanan cari açık verisinin etkisiyle 6.12'ye kadar yükselmişti. Piyasa kapanış saatinde 6.10 lira civarında olan dolarda akşam saatlerinde düşük hacimli piyasada önemli bir değişim yaşanmadı. Dolar bu sabah itibarıyla serbest piyasada 6.09 liradan işlem görüyor.

Dolar güne webster'ın müdahalesiyle başladı 6,09'dan.

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Limit olayı hikaye, cevremde emekli olupta 150 bin kredi karti olan adam var, bankada mevduatin varsa rehin bile vermeden kart actirabiliyorsun
    Eskiden öyleydi ama hala yeni kart ya da limit artışı talebinde öyle mi emin değilim. Yasal mevzuat gelirin 4 katıyla sınırlandırdı diye biliyorum. Ya da "gezen tavuklara" yani faiz neredeyse gidenlere bahane ediyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Sayin uyeler, aranizda HSBC Premier musterisi olup +/-'lerini yazabilecek olan var mi acaba?

Ve sayet memnun iseniz Istanbul'da (Anadolu yk tercihen) tavsiye edebileceginiz sube/MT?

Tskler.

Not:yanlis basliga sorduysam ozur dilerim
    Benim için en büyük artı premier miles kredi kartının sunduğu fırsatlar. Web sitesini inceleyebilirsiniz ama kısaca;

1. Yurtiçi tek çekim harcamaları 6 taksite kadar masrafsız bölebiliyorsunuz. örn: amazon tr'den cep telefonunu bu sayede peşin fiyatına 6 taksitte aldım.

2. Haftasonu tüm restoran harcamalarında %20 indirim yapıyor.

Diğer yandan bakarsak global banka (bildiğim kadar yurtdışı para transferlerinde muhabir banka kullanmıyor) olmasının artıları var. Örn: ben kullanmıyorum ancak swift ücreti premier müşterilerinden alınmıyor.

Ve kişiye özel MT oluyor. Her daim fırsatlar ve ürünler için sağlıklı bilgi alabiliyorsunuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    YKB dahil kapat deyince, alternatifleri sunuyorlar. Birkaç sene önce çok uğraştırmışlardı, kızıp adios premiumu kapatmıştım. Sonra üste puan vererek açtırdılar kartı. Bu sene Ish maximls te aidat istediler, millerin hepsini harcadım, kapatın dedim, hemen iptal ettiler. Bir Dnz private aidat diye çökmüyor. O da her zaman 2.bankam olduğu için. Son dönemde kartların sunduğu kampanya ve bonuslarda ciddi azalma var, herhalde karları düştü diye tasarruf yapıyorlar.
    Ben son zamanlarda ne zaman bir kart istesem digerlerinin limitlerini dusurerek alabildim.
    Bddk kisi bazli veriyor bu limiti dediler, bir kisinin limiti sahip oldugu toplam kart limitini belirliyor.
    Limitimin %20 sini zor dolduruyorum alisveris ile ama yine de bazen yuksek fiyatli bir sey alirim diye yuksek limit dursun diyorum.
    Maximiles karti iade edesim var. 200 TL ye 1 TL lik mil veriyor, bilet aliminda da servis ucreti aliyor.
    Mil biriktirmek hangi kart ile cazip cozemedim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    bugün ben de mt ile görüştüm oran güncellenmiyor ama bana iletirseniz güncelletirim gibi bişey dedi.
    banka ve mt yeni olduğu için güvenemedim. çünkü şekerbankta da gece gündüz hesabında mt bu şekilde konuşmuştu, sonrasında paramı zor kurtardım.
    Sugarbank'tan ağustosta ayırtttığım halde doları çekerken çok zorlayıp(bugün şu kadar verebiliriz vs.) strese sokmuşlardı beni. O günden beri kendilerine temkinliyim, özellikle dövizde

Yapı kredi temdit 32 gün 1m %23.50
    AL SAT TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 502/992 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •