Sayfa 503/992 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,898
     Alıntı Originally Posted by angelfire Yazıyı Oku
    Benim için en büyük artı premier miles kredi kartının sunduğu fırsatlar. Web sitesini inceleyebilirsiniz ama kısaca;

1. Yurtiçi tek çekim harcamaları 6 taksite kadar masrafsız bölebiliyorsunuz. örn: amazon tr'den cep telefonunu bu sayede peşin fiyatına 6 taksitte aldım.

2. Haftasonu tüm restoran harcamalarında %20 indirim yapıyor.

Diğer yandan bakarsak global banka (bildiğim kadar yurtdışı para transferlerinde muhabir banka kullanmıyor) olmasının artıları var. Örn: ben kullanmıyorum ancak swift ücreti premier müşterilerinden alınmıyor.

Ve kişiye özel MT oluyor. Her daim fırsatlar ve ürünler için sağlıklı bilgi alabiliyorsunuz.
    Premier kartin miles programina katilmak icin 200 TL istediginden ve bundan hic bir sekilde vazgecmediginden programa katilmadim.
    Restoran indirimi hosuma gitti ancak QNB %20 ve aylik max 200 TL deyince onun private kartini aldim.
    Yurtdisina hsbc ici muhabir banka olmadigi icin ucretsiz evet.
    Benim icin en avantajli tarafi o.
    Taksit isini kullanmam, taksiti sevmem derken gecenlerde cocuga ucak bileti aldim 6 taksitle
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. pasifbank nzor bonoyu 23.25 yapmış.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben son zamanlarda ne zaman bir kart istesem digerlerinin limitlerini dusurerek alabildim.
    Bddk kisi bazli veriyor bu limiti dediler, bir kisinin limiti sahip oldugu toplam kart limitini belirliyor.
    Limitimin %20 sini zor dolduruyorum alisveris ile ama yine de bazen yuksek fiyatli bir sey alirim diye yuksek limit dursun diyorum.
    Maximiles karti iade edesim var. 200 TL ye 1 TL lik mil veriyor, bilet aliminda da servis ucreti aliyor.
    Mil biriktirmek hangi kart ile cazip cozemedim.
    Syg,
    İşte o kişi bazlı limit, aylık beyan edilen gelirin 4 katıyla sınırlı imiş. Bazı bankalar faiz gelirini kabul edip ekliyor, bazıları eklemiyor olabilir. Ben, mevduat müşterisi olduğum bankalarda limit artışı alamadım son dönemde. (Findeks puanım tama yakın olduğu halde.)
    Aslında mil biriktirmek bana çok cazip gelmiyor. Çünkü her yerde kullanamıyorsunuz. Yıllar önce maximls almıştım, hala var. Değiştirmek için başvuru vs. yapmaya gerek duymadım. yoksa yeni kart talep ederken, bu saatten sonra mil biriktirmeyenler tercihim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. nkolay 23.25 olmuş

24.62 mk

yetersiz..

ytd.

syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    nkolay 23.25 olmuş

24.62 mk

yetersiz..

ytd.

syg,
    tşkler.
    hesaplar tazelendi ama yetmez . reel olarak son durum
    net faiz 20,93 - enfl. 19,50 = +1,43 reel faiz
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    pasifbank nzor bonoyu 23.25 yapmış.
    Çöp

7. HSBC Premier hakkinda tecrubelerini paylasan tum uyelere tesekkur ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    nkolay 23.25 olmuş

24.62 mk

yetersiz..

ytd.

syg,
    Yatırım fonları aynı vade için 24.87%, Borsa para piyasası 25.48% verirken düşük...

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=TI1
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 503/992 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •