Sayfa 505/992 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    mesaj her zaman herkese atmıyor. Bana geldiği zaman baska arkadaşlara gelmediği ya da başkalarına gelip de bana gelmediği oluyor.
    İletişim İzni İle Alakalı Durumdur.

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Türkiye’de sadece TL değer kaybetmiyor. Finansal veya reel hemen hemen bütün varlık fiyatları dolar bazında düşüyor. Borsada şirketlerin değeri 15 yıl öncesine, 2004’e geri gitti. Son 6 yılda Türkiye borsası ile gelişen borsalar arasında fiyat makası yüzde 71’e ulaştı. Toparlanma olacaksa Türkiye varlıkları sudan ucuz. Habertürk yazarı Abdurrahman Yıldırım yazdı

https://www.haberturk.com/turkiye-il...462872-ekonomi

Sudan ucuz diyorlar

YTD.

evet ucuz...
    belki su bile daha değerlidir...

ucuzunda ucuzu var deniliyor...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    mesaj her zaman herkese atmıyor. Bana geldiği zaman baska arkadaşlara gelmediği ya da başkalarına gelip de bana gelmediği oluyor.
    şimdi geldi pasolig'den.

4. Baktılar borsaya halk talep etmiyor şimdi de ucuzluğu vurgulayarak borsaya talep toplama derdindeler.

En azından seçime kadar...

Sırf ucuz olduğu için mal alınmaz. Ama yakın ve orta vadede enflasyondan daha iyi getiri elde edeceğine inanılıyorsa o zaman alınabilir. Değerlendirme yaparken bu şekilde yapmalı.

Borsaya TÜFE bazlı grafikle baktığımızda hem 2001 hem de 2009 diplerinin 2 kat üzerinde işlem görüyor yani aslında söylendiği kadar da ucuz değiliz o da ayrı bir konu

5. 26.42 basit faizli 1 yillik devlet tahviline girilir mi sizce ..portfoyumun tamami ile degil tabi ..tskler
    M.k 27.92 ye geliyor sanirim

6. Fıl mk 24.77% günlük
    24.31% 19 günlük

borsa da 2000 dekii gibi halkı soymak istiyorlardı fakat bu kez de betoncular daha hızlı davranarak halkı soydu Millet borsada birikimini kaybederdi , Betoncular geleceklerini de çaldılar

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    26.42 basit faizli 1 yillik devlet tahviline girilir mi sizce ..portfoyumun tamami ile degil tabi ..tskler
    M.k 27.92 ye geliyor sanirim
    ISIN kodunu alabilir miyiz bakalım. Bence fena değil. Diğer yandan tüfeye endeksli %4.5 primli olanlar nasıl?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 505/992 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •