Sayfa 577/992 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Kadinlara yasi erkeklere maasi sorulmaz lafini duymadin mi sen bre gafil?

Bu ne curet?
    Merak ettiğimden değil de...
    Harcamalarınızı TC de dolarla yaparken, TC çok ucuzmuş derken Alaman vatandaşının en az 1/5 boyutta TL ile emekli maaşı almak çelişki değil mi?

Orada her şey pahalı, ancak Alaman da asgari ücretten emekli olan bir işçi de TC. deki prof. emeklisinden fazla maaş almıyor mu?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by PiNNo Yazıyı Oku
    İlgisiz bir soru olacak ama, bireysel olarak Turkey Data Monitor uygulamasını elde etme imkanım var mıdır, bilginiz var mı acaba? Teşekkürler şimdiden.
    n'evet ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Tüh Mikail de mi kandırmış bunları...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Brüt Getiri MK
    Stopaj %10
    24.80 vs. mk getirisine dönüştürülen oran olduğu için stopaj %15

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Alım gücüne oranla gıda fiyatları açık ara Türkiye de pahalıdır
    Zürih'te bile çok uygun geldi bana

6. Ben de bir ara Tacirler ÖST Fonu vardı. Çok iyi para bıraktı sonra çıktım. Biraz izledim, bir süre sonra bazı ÖST ler batınca fon en geriye düştü. :-)

Global ekonomik kriz gelebilir endişesi ile fon seçerken mutlaka DEVLET garantili yerli yabancı tahvil eurobond alanları alıyorum artık.

Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    özel tahvillerde dünya göz ile ilk tokadı yiyenlerdenim . uyarı cok yerinde %10-20 de fazla verse artık umurumda değil...

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Ben de bir ara Tacirler ÖST Fonu vardı. Çok iyi para bıraktı sonra çıktım. Biraz izledim, bir süre sonra bazı ÖST ler batınca fon en geriye düştü. :-)

Global ekonomik kriz gelebilir endişesi ile fon seçerken mutlaka DEVLET garantili yerli yabancı tahvil eurobond alanları alıyorum artık.
    Hangi devletin garantili yabancı tahvil eurobondu var?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Ben de bir ara Tacirler ÖST Fonu vardı. Çok iyi para bıraktı sonra çıktım. Biraz izledim, bir süre sonra bazı ÖST ler batınca fon en geriye düştü. :-)

ÖST fonlarında şu fena sayılmaz

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=IST
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 577/992 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •