Sayfa 640/992 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. aslında dovizi dusurmek basit 8 ay once stopaj indirimi geldiginde tl nin nasıl %15 civarı deger kazandıgı goruldu ...yaparsın faiz artırımı yaparsın stopaj 0 laması halk doviz bozar tl ye gecer boylece duser zaten...dovizin dusmesi istenmiyor yuksek kur bir politika ...ulkenin gelecegini kurun yuksekligi ile turizm in patlamasına ihracatın ve yabancıya ev satıslarının patlamasını umuyorlar ama rakamlar hicte oyle demiyor ...turizm turist sayısı artsada harcanan para aynı yılbasından beri dolar tl ye karsı %17 civarı yukselmesine ragmen ihravat artısı sadece %1-2 kadar ...tek katkısı yabancıya ev satısında onu beyagı bir artırdı ama oda ayda 3000-4000 adet arası ...sırf yabancıya ev satısıy la bu is olacaksa ohoooo....dolarizasyon olmasın diye gosteermelik seyler yapılıyor doviz hesaplarında stopaj artısı 100 k ustu doviz valoru doviz vergisi ve enflasyona endeksli mevduat urunleri gibi ..yahu bunların etkisi olsaydı dolarizasyon hergecen gun artmazdı ...en son veri yine yerliler 2 milyar dolar aldılar ....yaparsın faiz artırımı stopaj 0 laması net %30 civarı verirsin tl ye az da bir guven istkrar saglarsan bak nasıl dovizler bozuluyor ...tl ye itibar boyl verilir gostermelik seylerle degil .

2. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Bu sürdürülebilir değil
    Dolar 7 - 7,5 arası mutlaka faiz artırımı yapacaklar en az 6 puan
    bana göre..
    Zaten 23 hazirana yakın 7 seviyesine rahat çıkar

Tabi tavsiye değil bu

4.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Aldınız mı? Aldıysanız kaçtan aldınız?

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    6,08 den bir miktar aldım ama keşke daha çok alsaydım, artık her 3-5 kuruş düşüşte almaya devam edeyim diyorum, tabi düşmezse ne yapayım onu bilemedim

5.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Sn blade taraf davaci oldugunuz bir dosya da nasil avukatlik ucreti kazaniyorsunuz ?

Davaci : Blade
    Vekili : Av. BLADE

🤣🤣
    haha )

ofisteki arkadaşınızda vekaletiniz varsa onun vekaletini sunuyorsunuz

6.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    arkadas yeni çömez avukat galiba ..kıdemli avukat böyle yapmaz ..lafı çıksa kimse iş vermez o avukata

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    arkadaş önyargılı cahil galiba

7.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    7 ortak girelim.mi Bist.e.Kurban bayramınada az kaldı zaten.
    Kurban biz olacağız galiba

Işık ökte cikti bloombergte.tik olmus delirmiş gibi hareketler yapiyor.psikolojisi bozulmuş bunun

Sayfa 640/992 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •