Sayfa 668/992 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Cem YILMAZ ne diyordu.
    Kaynak gösteremem çünkü üstünde oturuyorum.
    Sonra da, kaynak gösteririm ama tutup yanlarda açmam.

2. Uzmanlar değerlendirdi: Para biterse Türkiye’nin önündeki 5 seçenek
    Reuters, ‘paranın bitmesi halinde’ Türkiye’nin seçeneklerini sıraladı

http://www.patronlardunyasi.com/habe...secenek/220733

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizleri tenzi ederek söylüyorum bazı kişiler mevduat oranı veriyor. şu kadar verdi şu banka diye.
    Aynı oranı biz o bankadan isteyince adamlar şaşırıyor yok öyle bir oran diye.
    Lütfen gerçek alınan oranlar söylenilirse faydamıza olur.
    şubeye göre de değişebilir oran zaman zaman ... atıyorum yanık freddy bankasının isparta yalvaç şubesi hedeflerini tutturmak için yandım fellik taze fertig arıyordur bi gıdım yüksek oran margarinleyebilir diğer şubelere göre , izmir karşıyaka şubesi ise kalantor müşterilerin yüklü hesapları ile gırtlağına kadar doludur müdüründen çaycısına kadar banka personeli sabah kahvaltısını şubede beluga havyarını poğaçanın içine sürüp yapıyordur... akşamüstü şampanya eşliğinde küba puroları tüttürüyorlardır , senin parana ihtiyacı yoktur , istikamet olarak internet şubesi oranlarını işaret eder , boynun bükük ayrılırsın şubeden... bu işler böyle
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cem YILMAZ ne diyordu.
    Kaynak gösteremem çünkü üstünde oturuyorum.
    Sonra da, kaynak gösteririm ama tutup yanlarda açmam.
    cem yılmazmı demiş ? Kaynak ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yok hocam onu denedim faiz uzerinde etkim pek olmuyor
    Hayali dolar aldım nolacqk dedin. Onda bile düşürdün. Şu hayalindekileride sat süründürme bizi. Sonra abdest al

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yavaş: 1 Milyarlık ihale*188 Milyona indi
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...na-indi/220763

Bu haberi paylaşmadan geçemeyeceğim,ülkenin Adaletsiz Kalkınanlar Partisi tarafından nasıl soyulduğunun bilinmesi açısından önemli.

7.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Hayali dolar aldım nolacqk dedin. Onda bile düşürdün. Şu hayalindekileride sat süründürme bizi. Sonra abdest al

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateist Deist vs de olabilir zannımca

8. canlı tl ile biraz çin yuanı ile yen mi alsak kasaya , spottan .... fx işlemi olarak benjaminden çapraz çeviri ile değil yani ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 668/992 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •