Sayfa 713/992 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    hulusi akar,
    s400 teslimatında geçikme yaşanacak ,
    önümüzdeki aylara sarkacaktır haberi ....
    Hiç bakmadım haberlere doğrudur o etki yapmıştır 2 arada bir derede kalındı almasalar 2.5 milyar dolar çöp olacak rusya ile ara bozulacak sinir Suriye'de işler karışacak alında ABD ile papaz ....bana göre alınmalı ülke güvenliği söz konusu ...bazı haberlerde azarbaycana konulacak falan deniyordu oraya konulacaksa zaten alınmasının da faydası yok aslında adı üstünde 400 km menzilli azarbaycana koyulan fuzeler İstanbul da beni nasıl koruyacak ? Sanırım 2 batarya alınacak bana kalırsa 4-5 batarya alınmalı ...Suriye sınırı haricinde biri ankara ya biri istanbul a konulmali ....Ankara sonuçta başkent İstanbul ise Türkiye yi tek başına besleyen en büyük en kalabalık şehir ...İstanbul a birşey olursa zaten baştan savaş kaybedilmiş demektir ...yani yunanistan oradan bir s300 gonderse İstanbul u vurabiliyor ...eee guclu ülke olmak için güçlü ordu şart su suriyilere 8 yıldır harcanan para ile 10 larca s400 bataryası alınabilir di ...onlar yetmiyor afgani iraklisi pakistanlisi yol geçen hanı olduk....geçenlere Samandıra bolgesindeyim 30 civarı Afgan veya Pakistanlı kıyafetlerinden belli yaslari 20-25 arası Amerikan futboluna benzer birşey oynuyorlardı ...yani o kadar rahatlar ....bundan 10 yıl sonra kendi ulkemizde yabancı oluruz habire doguruyorlar ... konudan konuya atladik ama neyse.

2. akşama eski asker, yeni sivil, askeri operasyon uzmanları çıkacak TV lere...bu akşam bol bol operasyon görüntüleri olacak TV lerde...toplar tüfekler havada uçuşacak...

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    akşama eski asker, yeni sivil, askeri operasyon uzmanları çıkacak TV lere...bu akşam bol bol operasyon görüntüleri olacak TV lerde...toplar tüfekler havada uçuşacak...
    bırakalım patlıcan, domates muhabetini bir mermi kaç para..?

4. tek tutunacakları dal bu kaldı...sivil yerine militarize bir toplum yapmaya çalışıyorlar ülkeyi maalesef...

5.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    10-15 yillik dolar bazli bakman lazim

hocam bu sadece saatlik grafik...
    1 aylık senaryo içerir...

15 yıla kim ölür kim kalır...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Hiç bakmadım haberlere doğrudur o etki yapmıştır 2 arada bir derede kalındı almasalar 2.5 milyar dolar çöp olacak rusya ile ara bozulacak sinir Suriye'de işler karışacak alında ABD ile papaz ....bana göre alınmalı ülke güvenliği söz konusu ...bazı haberlerde azarbaycana konulacak falan deniyordu oraya konulacaksa zaten alınmasının da faydası yok aslında adı üstünde 400 km menzilli azarbaycana koyulan fuzeler İstanbul da beni nasıl koruyacak ? Sanırım 2 batarya alınacak bana kalırsa 4-5 batarya alınmalı ...Suriye sınırı haricinde biri ankara ya biri istanbul a konulmali ....Ankara sonuçta başkent İstanbul ise Türkiye yi tek başına besleyen en büyük en kalabalık şehir ...İstanbul a birşey olursa zaten baştan savaş kaybedilmiş demektir ...yani yunanistan oradan bir s300 gonderse İstanbul u vurabiliyor ...eee guclu ülke olmak için güçlü ordu şart su suriyilere 8 yıldır harcanan para ile 10 larca s400 bataryası alınabilir di ...onlar yetmiyor afgani iraklisi pakistanlisi yol geçen hanı olduk....geçenlere Samandıra bolgesindeyim 30 civarı Afgan veya Pakistanlı kıyafetlerinden belli yaslari 20-25 arası Amerikan futboluna benzer birşey oynuyorlardı ...yani o kadar rahatlar ....bundan 10 yıl sonra kendi ulkemizde yabancı oluruz habire doguruyorlar ... konudan konuya atladik ama neyse.
    valla bende de dertli birini buldum sonunda...

Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    10-15 yillik dolar bazli bakman lazim
     Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    hocam bu sadece saatlik grafik...
    1 aylık senaryo içerir...

15 yıla kim ölür kim kalır...
    Uzun vadeye gerek yok ölürüz diyorsunuz
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Uzun vadeye gerek yok ölürüz diyorsunuz
    sağa sola bakmaya gerek yok bist i 1 dolar yaptıracaklar gibi...

haa endeks 70.000 dolar 7 tl
    haa endeks 80.000 dolar 8 tl..

ötesi hikaye..

Sayfa 713/992 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •