Sayfa 787/992 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,062
     Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Sn. Dudu, imkaniniz olsa X miktarda USD icin, sifir vergi, sifir kesinti, 3ayda bir kar payi odemesi uzerinden asagidaki yatirima girer miydiniz?

1.yil sonu kazanc: % 2.40
    2.yil sonu kazanc: % 5.60
    3.yil sonu kazanc: % 9.73
    4.yil sonu kazanc: % 15.11
    5.yil sonu kazanc: % 22.00

buranin devlet tahvili diyelim: https://nationalbonds.ae/product-det...c-ff1e005d5b89
    Bilemiyorum ratingine bakmak lazim, default riski nedir?

Ben kisilik olarak pek sevmiyorum vade sonunda ne alacagimi bildigim yatirimlari (bonds, cd, gic gibi)

Ben borc vermeyi degil ortak olmayi seviyorum.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Aynı Şekilde İzmir de benzer fiyatlar vardı.
    Gıda Enflasyonu Düşer Bu Fiyatlar Kademeli Düşerse.
    Bu fiyatlar Gebze’de bir Marmaray kadar uzağınızda 🤣🤣🤣

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Dört büyüklerle ilgili yazınıza katılıyorum, para yoksa transfer yapmasın, yeniden yapılansın, milletin sırtında yük olmasınlar. Taraftarları istiyorlarsa kulüplerine yardım yapsın. Bunun dışında bir ufak bir bilgilendirme yapalım da Fatih Terim hakkında hak geçmesin. Kendisi federasyondan aldığı 5,2 Milyon tazminatı Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlamış. Kendi adıma görmezden gelmek istemedim...

https://www.fotomac.com.tr/galatasar...on-tllik-bagis
    Koskoca koç doluca çocuğa giden paraya ağlıyor. Kendi yetersizliğini örtmek için büyük büyük konuşmuş, 15 tane adam aldı fenere hepsi çöp hoca kovdu tazminat verdi Fatih Terimin aldığının iki katı.

Dinime küfreden müslüman olsa demişler...

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    En iyisi net faizden gitmek.
    FIL yada ANL hemen hemen net %21,030.--Getiri sabit değil oynak.
    Nkolay bono net %21,375.--Getiri sabit.

Devlet güvencesi varmı? Hiç birinde yok.

Kim işletiyor.
    FIL-- Fiba portfoy şirketi,
    ANL --Akportföy şirketi.
    Nkolay bono --Aktifbank

Nerden alınır.
    FIL tüm bankalardan TEFAS üzerinden.
    ANL sadece Alternatifbankta açılacak hesap üzerinden.
    Nkolay bono mobile indirilecek uygulama ile hemen ve heryerden.

İşin özeti bu.
    Ozet harika olmus ustad elinize saglik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,062
     Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Sn. Dudu, imkaniniz olsa X miktarda USD icin, sifir vergi, sifir kesinti, 3ayda bir kar payi odemesi uzerinden asagidaki yatirima girer miydiniz?

1.yil sonu kazanc: % 2.40
    2.yil sonu kazanc: % 5.60
    3.yil sonu kazanc: % 9.73
    4.yil sonu kazanc: % 15.11
    5.yil sonu kazanc: % 22.00

buranin devlet tahvili diyelim: https://nationalbonds.ae/product-det...c-ff1e005d5b89
    Orada uzun sure yasamis birisine bu soruyu sordum. Aldigim cevap hic degistirmeden asagida.

UAE’de böyle şeyler hep vardı ama hiç yanaşmadım. Senede 1-2 kez bankadan gelirlerdi. Özel bir nedenim yoktu, sadece 6. his.

Ayrıca orada expat isen orada yatırımın asgarisini tutmakta fayda var. Yarın birgün boktan bir sebepten deport edilirsen uğraşır durursun fonları kurtarmak için. Facebook yazısı yüzünden deport edilenler olurdu. Apar topar havaalanına götürüp gönderirler.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Orada uzun sure yasamis birisine bu soruyu sordum. Aldigim cevap hic degistirmeden asagida.

UAE’de böyle şeyler hep vardı ama hiç yanaşmadım. Senede 1-2 kez bankadan gelirlerdi. Özel bir nedenim yoktu, sadece 6. his.

Ayrıca orada expat isen orada yatırımın asgarisini tutmakta fayda var. Yarın birgün boktan bir sebepten deport edilirsen uğraşır durursun fonları kurtarmak için. Facebook yazısı yüzünden deport edilenler olurdu. Apar topar havaalanına götürüp gönderirler.

Syg,
    2006'dan beri burdayim Sn. Dudu, buralarin inisini de cikisini da gordum... Deport edilmek icin ciddi bir suc islemis olmak lazim, yoksa kolay kolay etmezler.Ama her olay kendine munhasir,bilemeyiz...

Bende kararsiz kaldigim icin danisip fikir aliyorum, sayenizde tanimasam bile 1 kisinin daha fikrini ogrenmis oldum.Tekrar tskler.

Drselcuk ustad acilis icin bir tahmininiz var midir? Gapli yukselis olabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Aynen Dolar Hesabından Direkt Dolar Çekilirse Komisyon Alınmaz.
    Gittiğimiz ülkede kendi yerel para biriminden çekiyorum bankama tiklerden ..Çok cüzi bir kesinti oluyor .Sonuçta dolar çekip yine o ülke para birimine çevirmeye kalkınca daha masraflı oluyor diye biliyorum .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 787/992 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •