Sayfa 79/992 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    İcbc'den hafta başında 3.80 aldım sayın Dudu!
    Birçok kişi parasını çekmiş , bugün bende vedalaştım. vadeliye 1 gün valör uyguluyorlar.
    Hem Tl hemde döviz de düşük gidiyorlar.Tabi meblağa göre değişir.
    Hatta hesabı sıfırlamayın Hedefleri için 20-30 TL bırakın overall bırakın diyor MT'ler
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Tanıdğım sağlam firmalar var.
    listedeki faiz oranları aslında paranın ne kadar değerli olduğunun bir kanıtı ve tl mevduatta nasıl ızgara olduğumuzun da ispatı

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    ICBC'te CNY (Yuan) vadeli mevduat hesabı var.
    %3,75 veriyor.
    Alternatif olarak bunuda düşünüyorum.
    Aktifde döviz repo 32 günlük net % 3,40 ile devam.
    --
    Bu arada Özel sektör tahvilleri ile ilgili aracı kurumlarla konuşuyorum.
    Doğrudan yatırım yapan var mı?
    Osmanlı menkul sitesinden aldım listeyi. Ayrıca İş Yatırımın günlük SGMK listesinden de bakılabilir.
    Oranlar ateş gibi..

Nitelikli yatırımcıya özel ürünler diye pazarlıyorlar. Banka bonoları dışında normal yatırımcıya satılan ÖSB yok sanırım.

4. İşyat günlük repo 23.2

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Nitelikli yatırımcıya özel ürünler diye pazarlıyorlar. Banka bonoları dışında normal yatırımcıya satılan ÖSB yok sanırım.
    evet görünce şaşırdım. kesin 1 milyon tl en az yatırım isteyebilir.sorucam bi ara.
    Tacirler Portföyü aradıgımda alt limit 1000 tl falan dedi. Ordakiler İş yatırım'ın listesindendi, Otokoç falan var %28 veriyordu.
    Bu oranları görünce şubelerde %15 net faize mevduat bağlayan emekliye acıyorum
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Unlu yatırım menkul değerler
    Reponun mevduat karşılığı %22.60

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    evet görünce şaşırdım. kesin 1 milyon tl en az yatırım isteyebilir.sorucam bi ara.
    Tacirler Portföyü aradıgımda alt limit 1000 tl falan dedi. Ordakiler İş yatırım'ın listesindendi, Otokoç falan var %28 veriyordu.
    Bu oranları görünce şubelerde %15 net faize mevduat bağlayan emekliye acıyorum
    Nitelikli yatırımcı olduğunuzda istediğiniz miktarda alabiliyorsunuz. Tüm hesaplarınızdaki toplam birikiminizin en az 1 milyon olması gerekiyor.

8. Taze oran
    Şekerbank 32 gün
    TL 20,60
    USD 3,70

Sevgi ve saygılarımla

Sayfa 79/992 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz