Sayfa 798/992 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Merhaba. Ing e turuncuda 850k TL için 3 aydır ekstra artı 2 puan alıyordum. Hesapları normalde sıkı takip ederdim ama birkaç gündür bakmıyordum. Bugün kontrol ettiğimde en son 30 Mayıs tarihinde 23.5 ile bağlamış, ertesi gün ise oran 21'e düşmüş. Artı 2 puan uygulaması sadece belli bir dönem için mi? Ing sayfasında 1 yıl hoşgeldin faizi diye belirtilmiş ama artı 2 puan için net birşey yazılmamış. Bilgisi olan var mı acaba?

Usd mevduatımin da aynı şekilde yüzde 2'ye düşmüş oranı.
    harcama yaptığınızda veriyor +2yi

Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Merhaba. Ing e turuncuda 850k TL için 3 aydır ekstra artı 2 puan alıyordum. Hesapları normalde sıkı takip ederdim ama birkaç gündür bakmıyordum. Bugün kontrol ettiğimde en son 30 Mayıs tarihinde 23.5 ile bağlamış, ertesi gün ise oran 21'e düşmüş. Artı 2 puan uygulaması sadece belli bir dönem için mi? Ing sayfasında 1 yıl hoşgeldin faizi diye belirtilmiş ama artı 2 puan için net birşey yazılmamış. Bilgisi olan var mı acaba?

Usd mevduatımin da aynı şekilde yüzde 2'ye düşmüş oranı.
    30 gün verir +2 ..Mayıs ayında yine 750 TL harcarsaniz 1 hazirandan başlar yine 30 gun.+2.ek faiz alırsınız.

3.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    harcama yaptığınızda veriyor +2yi
    Her ay zaten 750 TL harcama yapıyorum debit kartla. Hatta mayıs ayında o aya ait harcama kriterini karşıladığım için haziran ayında artı 2 puan alacağıma dair sms de geldi. Call center aradım, inceleyip dönelim dediler. Nasıl bir dönüş yapacaklar çok merak ediyorum. Hadi +2 vermedin diyelim, en kötü 21.5 vermesi gerekirdi. Bunlar 21 ile yenilemiş. Bu bankalar paranoyak eder adamı. 5 gün hesaba bakmasan elleri cebimize gidiyor hemen.

Bu arada karşılaştırmalı mevduat oranları tablosu için 50 sayfa geriye doğru okudum ama göremedim. Güncel halini paylaşabilecek birisi var mıdır?

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Brüt %28,3 gibi bir repo oranı olması lazım.
    Şu pay repo dedikleri cins bir repomu bu?
    Yok brütmüş yanlış hesap olmuş. neti 20,4 müş.

Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Her ay zaten 750 TL harcama yapıyorum debit kartla. Hatta mayıs ayında o aya ait harcama kriterini karşıladığım için haziran ayında artı 2 puan alacağıma dair sms de geldi. Call center aradım, inceleyip dönelim dediler. Nasıl bir dönüş yapacaklar çok merak ediyorum. Hadi +2 vermedin diyelim, en kötü 21.5 vermesi gerekirdi. Bunlar 21 ile yenilemiş. Bu bankalar paranoyak eder adamı. 5 gün hesaba bakmasan elleri cebimize gidiyor hemen.

Bu arada karşılaştırmalı mevduat oranları tablosu için 50 sayfa geriye doğru okudum ama göremedim. Güncel halini paylaşabilecek birisi var mıdır?
    Güncel oranlar burda
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=27020&page=9

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,069
     Alıntı Originally Posted by ovacikar Yazıyı Oku
    Yurtdisi ATM de kredi kartindan vadesiz hesaba erisim yoktur, kredi kartindan nakit avans cekmis olur.
    O zaman alir iste kucaga ve ayaklarini yerden keser..
    Debelenmek mi? Allah korusun.
    Syg..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    O zaman alir iste kucaga ve ayaklarini yerden keser..
    Debelenmek mi? Allah korusun.
    Syg..
    Bunlar nasıl tabirler değerli ağabeyim... bu işleri iyi bildiğinizi düşünmeye başladım

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bunlar nasıl tabirler değerli ağabeyim... bu işleri iyi bildiğinizi düşünmeye başladım
    Tecrübe etmiş.
    Zor oluyor,denemeyin diyor.

Sayfa 798/992 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •