Sayfa 805/992 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şunu söyleyeyim, evet meyva yemeyin, günümüz meyvalarında mineral ve vitamin çok çok az, ama ne var bol bol meyva şekeri.Yani meyvalar koflaşmış.
    Bir yıldır meyvayı neredeyse kestim, çok çok rahatım.Haa ille yenecekse erik, yeşil elma gibi şekeri az olan meyvaları yeyin.
    endemik eski atalık tohum olan meyve ( bu arada domitis de bir meyvedir sebze değil ) ve sebzelerde halen oldukça iyi değerlerde mineral ve vitamin var.... bu arada sülfür almak da önemli.... gerçi mesela bir adada yaşasan oradaki besin maddelerinden sülfür alabilecek misin onu bilmiyorum....

denizde yosun kokluyom iyot alıyom olayı da efsane .... ancak ve ancak o denizde petrol olursa iyot da olur.... onu da diyeyim de
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    İmarsız arsanızın imara açılıp, birde ticari alan ilan edildiğini düşünün.
    Baş ağrısı falan kalmaz.
    ya da yeşil alan ilan edildiğini düşünün , avukata para ver dava açtır bir de mahkemeyi kaybet , üstüne bir bardak da yandım çavuş ayranı , oh mis
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,032
    Arada bir maden suyu icince mineralleri aliriz..
    Tuzsuz diyet uygulamak cok daha zor..
    Tuz artik her seyin icinde var.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,032
     Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    ya da yeşil alan ilan edildiğini düşünün , avukata para ver dava açtır bir de mahkemeyi kaybet , üstüne bir bardak da yandım çavuş ayranı , oh mis
    Benim basima geldi...
    40 senede degerlenen arsalara belediye goz dikti..
    Yesil alan otopark v.s ilan ettiler.
    Askiya cikmis birisi haberdar etti de itiraz ettik bu defa da komsu parsellerle birlestirdiler 8 hisse oldu 27 hisse.
    Belediyeye coreklenmis ortak muteaahitler gelip teklifler yapmaya basladilar, isi cozeris ama yarisini bize vereceksiniz diyen cakallar..
    Simdilik oyle cozumsuz bir sekilde duruyor.

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,032
    Son yillarda insaat sektoru krizde diye teklif yapanlardan birisi batmis..
    Digerlerinden de ses seda cikmaz oldu...

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,032
    Bu nedenle arsa emlak islerinden uzak duruyorum.
    O hep duydugumuz arsa aldim 3 e yol gecti imar geldi sattim 30 a bence kocaman bir sehir efsanesi...
    Syg,

7.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    endemik eski atalık tohum olan meyve ( bu arada domitis de bir meyvedir sebze değil ) ve sebzelerde halen oldukça iyi değerlerde mineral ve vitamin var.... bu arada sülfür almak da önemli.... gerçi mesela bir adada yaşasan oradaki besin maddelerinden sülfür alabilecek misin onu bilmiyorum....

denizde yosun kokluyom iyot alıyom olayı da efsane .... ancak ve ancak o denizde petrol olursa iyot da olur.... onu da diyeyim de
    O meyveleri bulabilsek hiç sorun yok ama, sorun sadece tohum değil, yetiştirilme tarzı hatta yetiştirilen ortamdaki hava kirliliği bile önemli.
    A, birde hava kirliliği demişken bal'a çok dikkat edin.
    En ücra dağ başındaki kovanlardan alınan bal dışındakilerde kimyasal atık dolu, bal bal deyipte gizli gizli zehirlenmemeli.
    Gerçi bal'ın da %98 şeker ama olsun temizinden günde 1 çay kaşığı yenebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    Yani imarsız arsa alıp ticari alan bekleyen adam o tongaya düşer mi hiç.Arsa dediysek geleceği garantilenmiş arsa olacak tabiki.
    Yoksa yan parsel avm olurken siz doğal tarım yaparsız arsanızda.

Sayfa 805/992 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •