Sayfa 823/992 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hocam yanlis anlama da modern tippa tamamen karsiyim. Mr takibi gerektiren bir kitlem var ona dahi gitmiyorum. 5 yil gecti. 5 yildir oldurmediyse malign degildir demi daktir?

Uzerinize alinmayin lakin doktorluk bitmis. Iyi olursa biz yaptik geberirse allahtan felsefesi olusmus. Bu sebeple ziyarette olsa hastaneye gitmemeyi tercih ediyorum. O sebeple gelemedim. Af buyurunuz.
    Ustad nerde bu kitle teshis ne ona gore yorum yapayım . Malign demek zaten metastaz yapmasi demek yani yayılması

2. Dolar alacak olsaydım 5.45 lerden alırdım .Kesinlikle 5.45 e gelecek ,teknik çalışırsa ki genelde çalışır .Ordan bir tepki olur seçime kadar kasacaklar çünkü ..

Ama kırarsa 5.45 i 5.20 sonra 5 testi yapar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Ustad nerde bu kitle teshis ne ona gore yorum yapayım . Malign demek zaten metastaz yapmasi demek yani yayılması
    Baldirda agri ile basladi. Mr cekildi kotu birsey olmadigi soylendi ama takip denildi. Agri da gecti. 5 yil oldu. Doubling time a gore buyumesi gerekmez miydi? Boyut farki yok...

4.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Haziran ortasinda dolari altina cevirmeyi düşünüyorum..fikriniz nedir?
    altini dolar seklinde alip satabilirsin eger iyidir. yoksa tl cinsinden alip satmak cok cok riskli bir is! hem ons yukselip ve hem tl inmesi gerekir kar icin.

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Geçen 5,70 Dip Demiştim
    5,65 Dip Oldu,Bizimkiler Abd İle Sorunları Çözerse Hazır Dxy Düşüyor İşler Rayına Girer Ama Nerdeee
    dipi zaten dogru demistiniz. o dip degil shadowdur!
    5.21 de coklarina dedim alin ne varsa dolara gecin kufur yaptilar!
    postlarim ve teknik koydugum analize bakin cok basit!
    6.23 de de satis emri verdim 2 kat daha kufur!!

6.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Dolar alacak olsaydım 5.45 lerden alırdım .Kesinlikle 5.45 e gelecek ,teknik çalışırsa ki genelde çalışır .Ordan bir tepki olur seçime kadar kasacaklar çünkü ..

Ama kırarsa 5.45 i 5.20 sonra 5 testi yapar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    benim teknikim baska tur calisir omega bey ama!
    zaten kisibasi teknik oldugun soylerseler sasirmam!

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    benim teknikim baska tur calisir omega bey ama!
    zaten kisibasi teknik oldugun soylerseler sasirmam!
    Dolar hakkinda soylenebilecek tek gercek vardir. Herkes korkmaya basladiysa...herkes dusecek algisina kapildiysa...herkes daha da dusecek yorumuna basladiysa...

Okun yayi aklima geliyor 😅😅😅😅
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Baldirda agri ile basladi. Mr cekildi kotu birsey olmadigi soylendi ama takip denildi. Agri da gecti. 5 yil oldu. Doubling time a gore buyumesi gerekmez miydi? Boyut farki yok...
    Hocam sen gencmisin? Genelde gençlerde olur 30 yasa kadar.yumusak doku sarkomu deriz. 5 cm den kucukse malign pek olmaz.. lipomda olabilir o da malign degil.. tavsiyem sene de 1 kez mr cektirin

Sayfa 823/992 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •