Sayfa 825/992 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. 80li yillarda toplam nufusun yuzde 35i sehirlerdeydi, su an yuzde 95i. nufus artisi ve sehire goc sayesinde muthis bir talep olustu ve arsa emlak sahipleri kar etti. hukumet politikalari da bunu destekleyiciydi. ozellikle 2005-2013arasi bol para doneminde bu is iyice hizlandi. ama bu saatten sonra zor, talep yok, maliyetler yukseldi, insanlar tasaruf yapamiyor. ayrica yeni nesil malk mulk den ziyade deneyim satin alma egiliminde, insanlar satin almiyor, kiraliyor.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Peki bu emlaktan zengin oldu koseyi dondu falan dedikleri adamlar nasil yapiyorlar?

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    sol baldır mı sağ mı ?
    Sag baldir

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bir sanal borsa platformunda sanal 100 000 TL ile 5 yıl önce bir portföy yapmıştım.Kardemirler, hektaşlar,THYler, bankalar falan en baba 20 hisseden.Sonra unuttum ilgilenmedim.Aradan 5 yıl geçmiş geçen gün aklıma geldi bir bakayım ne olmuş dedim, 5 yılda en baba hisselerde %4,71 kar var.
    Yani borsa yerine mercimek, soğan yatırımı yapsam birikimi katlamıştım.
    Yani bizde borsa al-yat yeri değil, temettü emekliliği falan da hayal.
    Ben de aynisini dolar icin yapmistim. Daha dogrusu 100k ile sanalda al sat yapa yapa 120k ya cikmisti param. Onun gaziyla reele girip battim ya. Sanal olunca cesaret saglam oluyor. Cesaret yuksekse riskide yuksek oluyor. Yuksek riskin getirisi de yuksek oluyor. Bu cesareti reelde sergilemeyemiyoruz 😂😂😂😂

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ben de aynisini dolar icin yapmistim. Daha dogrusu 100k ile sanalda al sat yapa yapa 120k ya cikmisti param. Onun gaziyla reele girip battim ya. Sanal olunca cesaret saglam oluyor. Cesaret yuksekse riskide yuksek oluyor. Yuksek riskin getirisi de yuksek oluyor. Bu cesareti reelde sergilemeyemiyoruz ��������
    Benimki sanalda da bir işe yaramadı.5 yılda en iyi hisselerde % 5 getiri olmuş.Allahtan sanaldaymış yatırım.
    Bizde al tut hiç bir zaman kazandırmıyor yani.

Benimki sanalda da bir işe yaramadı.5 yılda en iyi hisselerde % 5 getiri olmuş.Allahtan sanaldaymış yatırım.
    Bizde al tut hiç bir zaman kazandırmıyor yani.
    Ustad yatirim tavsiyelerimi takip ederseniz kesin kazanirsiniz. Yeterki aksini yapin 😃😃😃😃

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad yatirim tavsiyelerimi takip ederseniz kesin kazanirsiniz. Yeterki aksini yapin ��������
    Takipteyiz, bakın gece yarısı bile kaçırmıyoruz tavsiyelerinizi.

Takipteyiz, bakın gece yarısı bile kaçırmıyoruz tavsiyelerinizi.
    Buyuk terslik olmazsa FIL e girmeyi dusunuyorum. Ciksaniz iyi olur. 😃😃😃😃😃
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Buyuk terslik olmazsa FIL e girmeyi dusunuyorum. Ciksaniz iyi olur. ����������
    Cuma tümden satıyorum

Sayfa 825/992 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •