Sayfa 87/992 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. kıdem tazminatı kuşa dönecek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Hangi piyasada abi.. Koton tahvili filan alabilse 33 34 oranlar var.. Vob da yada Takasbank ta 25 üstü yoktur diye düşünüyorum şu an
    ÖST'ler doğru...ama önemli olan hangi Öst .... Kurumların Özel bankacılık ve hazine birimleri gerekli bilgileri verir
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    ÖST'ler doğru...ama önemli olan hangi Öst ....
    750 bine vermezler abi o tahvilleri nitelikli istiyorlar.. Nurol verebilir.. Koton, zorlu enerji ile birlikte kelek yapmıcak üç firmadan biri diye düşünüyorum..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4. @zaytung
    Takip et @zaytung adlı kişiyi takip et
    Daha fazla

Son Dakika - Vizyonda bu hafta: İçişleri Bakanı'nın seçim iptal ettirebilmek için binlerce polisi kapı kapı gezdirdiği ülkenin Ekonomi Bakanı, yabancı yatırımcıya güven verecek yeni ekonomik programı açıklıyor. Gülmeye doyacaksınız...

5. O zaman da millet yatırım için ev almaktan vazgeçer. Yıllık kiraların 2 tanesinden de fazlası devlete gider zira....
    Bu da inşaat sektörü için kötü olur ...
    Yukarı tükürsen bıyık meselesi !!!!
    Veya iki ucu moklu değnek de olabilir

[IMG][/IMG]
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    İstisna ve Muafiyetlerin azaltılması kapsamında kira gelir vergisindeki şu kadara kadar kira alan vergi vermeyecek olayına dokunulacak galiba
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6. O kadar çok vergi alacağız ki döviz alıp stoklayacak mecaliniz kalmayacak dediler döviz de duruldu

Hiç devlet olarak tasarruf yapacağız şu tedbirleri alıyoruz dediğini duyan var mı?

7. Ben damadın konuşmasından sonra. Güler sabancıdan Damadı öven bir açıklama bekliyorum. çok heyecanlı oluyor.

Dipnot.. damat ilk ekonomi paketi açıkladığında güler sabancı ben damata güveniyorum dedikten sonra. sabancı ailesinin çoğunluğu malta vatandaşlığı almıştı.

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ben damadın konuşmasından sonra. Güler sabancıdan Damadı öven bir açıklama bekliyorum. çok heyecanlı oluyor.

Dipnot.. damat ilk ekonomi paketi açıkladığında güler sabancı ben damata güveniyorum dedikten sonra. sabancı ailesinin çoğunluğu malta vatandaşlığı almıştı.
    Kalanıda Ingiliz vatandaşı olur herhalde

Sayfa 87/992 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •