Sayfa 870/992 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ayni hissede biz de bir gurup olarak bir kac ay bulunduk.
    Bahadir bize de aldirdi ama sozunde durup goturmedi..
    Biraz asagi cekti ve elimizde sismesini sagladi, bu nedenle aramiz acildi..
    Ben acimadim kafasina kafasina attim zarara katlandim, arkadaslar biraz daha beklediler ama onlar da sonra cikmak zorunda kalmislardi..
    Genclik cahillik iste yoksa benim ne isim var Tumteks gibi kagitlarda?
    Neyse ben "oyunu" bozunca baskalarina da aldirmis bu Bahadir denen adam, benim uzerime saldi bir kac kisiyi, bunlar yuzunden goturemiyorum, bunlar satiyorlar anlasmayi bozdular filan diyerek...
    Birileri aradilar, once araci kurumumu tehdit etmisler sonra bana ulastilar bi sekilde telefonla, satma yoksa kotu olur falan filan, sana Dundar KILIC'in (eski bir kabadayi) yegenini gondeririz gibi tehditler v.s ama ben buyursun gelsin kim gelecekse dedim ve satmaya ve sattirmaya devam ettim.
    Bir daha da birileri operasyon yapiyor diye bir kagida girmedim o zamandan sonra.
    Dogusan'da guzel kazandim ama Halil Guvener sayesinde ve o cikmadan ben ciktim, arkadaslarimi da cikarttim ama onlar dayanamadilar gitmeye devam ediyor dediler ve tekrar girdiler bu sekilde daha onceki kazanclarini da geri verdiler.

Syg,
    Benimse hiçbir şeyden haberim yok Sn.Dudu borsa nedir öğrenmeye çalıştığım yıllardı o yıllar

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2. Borsa diyince Karaköy Rıhtım caddesinde bond çantalar içinde işlem yapılan yılları hatırlıyorum, bilmem o dönemden işlem yapan varmıdır.1987 falandı galiba borsa Karaköy'deki binada faaliyet gösteriyordu.
    Nerden nereye geldi.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Borsa diyince Karaköy Rıhtım caddesinde bond çantalar içinde işlem yapılan yılları hatırlıyorum, bilmem o dönemden işlem yapan varmıdır.1987 falandı galiba borsa Karaköy'deki binada faaliyet gösteriyordu.
    Nerden nereye geldi.
    Ustad ford kamyonun el frenini hatirlarmisiniz. 10 defa cekerdin. Gar gar gar gar...

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Borsa diyince Karaköy Rıhtım caddesinde bond çantalar içinde işlem yapılan yılları hatırlıyorum, bilmem o dönemden işlem yapan varmıdır.1987 falandı galiba borsa Karaköy'deki binada faaliyet gösteriyordu.
    Nerden nereye geldi.
    O zamanlar ben daha ilkokula gidiyordum

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad ford kamyonun el frenini hatirlarmisiniz. 10 defa cekerdin. Gar gar gar gar...
    Babamda D1210 vardı ben biliyorum

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Babamda D1210 vardı ben biliyorum

Arabayi alirdin. Kaloriferi sonradan alirdin. Yani arabada isitma yok. Kalorifer ekstra lukse giriyordu...simdi direksiyon isitma var.

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bedford'u bilirim şöför mahalinin arkasında yatacak yeri varı.Çok yattıım orda.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bedford'u bilirim şöför mahalinin arkasında yatacak yeri varı.Çok yattıım orda.
    Benim hayatimda yattigim en guzel yerdir. Nostalji ne guzel birsey...
    Nerdeeeeeeen nereye diyecegim trol diyenler cikar simdi😀😀

Buyuk jeton desem? Nimetti resmen...

Sayfa 870/992 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •