Sayfa 883/992 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Iste bize Cankiri'da olan budur.
    Geldiler bize 60 tane daire teklif ettiler bizim hissedarlar kabul etmediler.
    Bir kac sene sonra otopark, yesil alan, cami v.s ilan ettiler.
    Itiraz ettik suresi icinde ve yapamadilar.
    Sonra komsu parsellerle birlestirdiler 8 hisseli yer oldu 27 hisseli.
    Simdi de ne gelen var ne giden ne de soran.
    Syg,
    Demek ki fırsat ayağına gelince yatırım katlayacak diye düşünmeden en yüksek teklife vermek gerekiyor çünkü burası hukuk ülkesi Türkiye!

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Garanti varsa, GTL alın gitsin.
    Son gun getirisi yuzde kac olmus bilginiz var midir hocam?

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Son gun getirisi yuzde kac olmus bilginiz var midir hocam?
    GAL 24.45, GTL 24.54 getirmiş

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GAL 24.45, GTL 24.54 getirmiş

Mustafa hocam

Gal gtl birinci ve ikinci olarak geciyor
    Gpy1 gpy2 nedir peki?
    Hepsi garantinin ppf si degil mi?

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mustafa hocam

Gpy1 gpy2 nedir peki?
    2. Fon Nemalandırma İçin Kullanılıyor,Direkt Almak İçin Şubeden Talimat Gerekiyor.
    Ayrıca Bu soruları Ppf Başlığında Sorarsanız Daha İyi Olur.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mustafa hocam

Gpy1 gpy2 nedir peki?
    GPY1 ve GPY2 bankanın kendi içerisinde kullandığı koddur diye tahmin ediyorum. GAL ve GTL ise Tefas'taki genel kodu. Yani bu fonlar aynı fonlar.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mustafa hocam

Gpy1 gpy2 nedir peki?
    Ben gp 1.para piyasasi fonu var. Yilbasindan bu yana 10.05 getirisi.. senelige vurursan 22.94.. mevduata vurursan 24.28

8.  Alıntı Originally Posted by Pardaillan Yazıyı Oku
    Yarım yamalak bilgi sahibisiniz ??
    Siz tuşa basın ancak 6 ms de veri şirketine gönderirsiniz işleminizi.. Oradan aracı kuruluşa gidecek, oradan biste gidecek..Hemde bir çoğumuzun kullandığı en yüksek bilgisayarların GHz hızı belli iken, hemde internet hızımız dünyada 60-70 inci olduğunda..

Ben bu satırları yazarken bile bunların işlemciler vasıtasıyla belirli yerlerde toplanmadığına nasıl emin olabiliyorsunuz ?? Ne sizin ne de benim teknolojik olarak bu bilgiye sahip olmadığımızı düşünüyorum. En azından yarım yamalaktır...

Konu yapay zekadan çıktı ve zaten olmayan şeyler kafada tasarlanarak işlevsel hale gelir değil mi ? Kimbilir.. Belki çoktan tasarlandı ve uygulanıyor..

Hayırlı akşamlar.. Konuyu uzatmanın bir anlamı yok..
    halen yazılanı anlamamakta ısrar ediyorsunuz.... Gidin emir işleyiş esaslarını emir öncelik sıralamalarını öğrenin ilk önce . Emir eşleşmeleri nasıl oluyor sorup öğrenin aracı kurumdan... derinlik ekranında alt taraftaki gerçekleşen işlemlerden , zaman satıştan emirleri görürsünüz ... bir daha yazayım hala anlamıyorsunuz ! 2.05 alış 2.10 satış olsun arada 5 kademe boşluk olsun ekranda isterse .... teorik olarak bak teorik diyorum bunu da anlayamayacaksınız ya neyse , teorik olarak aradaki 06 - 07 - 08 -09 basamaklarına emir gönderilse bile eğer o emirlerin lot adetlerine tam karşılık gelen karşı emirler var ise teorik olarak ! 06 - 07 - 08 - 09 kademelerinin hiçbirisini ne aktif kısmında ne de pasif kısmında görebilirsiniz ... sadece zaman satış ve derinlik ekranının altındaki işleyen emirlerde görürsünüz ... bu gayet normal çok basit bir emir işleyiş mantığı ... gene anlayamayacaksınız çünkü kafayı sabit bir olmayan şeye takmışsınız hatalısınız diyorum... kimse sizin oluşturduğunuz emirin ne olduğunu göremez elektronik platformda , komplo teorisi yapmayın ! yarım yamalak bilgi sahibisiniz yanlışsınız !
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 883/992 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •