Sayfa 942/992 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    s-400 fiyatlanmıştır goy-goyu yapılıyor.
    ABD yaptırımları F-35 pilotlarına eğitim vermemekle fiilen başlamadı mı?
    İran a yapılan yaptırım açıklaması sonrası iran parası yüzde 50 değer kaybetmiş, borsası çökmüştü yanlış hatırlamıyorsam.
    Trump ABD seçim öncesi "hadi öyle olsun sizi gidi keratalar" şeklinde mi yaklaşır konuya.
    Bir rahip için yaptıklarını düşününce, bu boru değil S-400.
    Gerçi boruya da benziyor.
    Dün bloomberg te bir yorumcu hangi taraf için Rusya 3.2 milyar dolarlık ekonomi, halbuki AB 32 milyarlık diye yorum yapmıştı.
    En azından soba borusu değil.

2. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Anketvari bir soru sorayım.
    Bugünler itibarıyle yıllık NET %21,2 ile 6 ay ve üzeri mevduat bağlarmıydınız?

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Anketvari bir soru sorayım.
    hayır . Ben bu faizlerin bu kadar düşeceğini tahmin ettiğim için paramın %25 ini stopaj indiriminin son günleri olan kasım 2018 de %24 oran ile %0 stopaj üzerinden Denizbanktan bağladım. Aralık 2019 da günü doluyor

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Anketvari bir soru sorayım.
    Anketvari cevap hocam 😃

Hayir

8. NET ama stopajı falan düşülmüş halde NET %21,2.
    6 ay ve üzerindede bu net getiri kesin oluyor tabiki.
    Hala mı hayır.

Sayfa 942/992 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •