Sayfa 712/992 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Hangi kağıt hocam çok özel değilse. Umarım en azından temettü filan almışsınızdır...
    yok hocam ihlaszede oldum ama o bana istemediğim duyguları yaşatanlardan yalnızca bir tanesi daha birkaç tane daha böyle batığım var. daha da bu işlere girmem inşallah. cahilliğimden ve birilerini dinlememden dolayı para pul oldu zaten artık o kazançlara bel bağlamıyorum. pahalı bir tecrübe edindim kendime.

2. kamu bankalarında hareket var beyler. yeşil mi satacaklar piyasaya ne olacak aydınlatsın bir üstat bizi.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...cisi-ol/220931

KAP’a yapılan açıklamaya göre Mevlüt Uysal Halkbank’a, Abdülkadir Aksu Vakıfbank’a, Çalışma eski bakanı Faruk Çelik ise Ziraat Bankası’nın yönetim kurulu üyeliğine getirildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    kamu bankalarında hareket var beyler. yeşil mi satacaklar piyasaya ne olacak aydınlatsın bir üstat bizi.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...cisi-ol/220931

KAP’a yapılan açıklamaya göre Mevlüt Uysal Halkbank’a, Abdülkadir Aksu Vakıfbank’a, Çalışma eski bakanı Faruk Çelik ise Ziraat Bankası’nın yönetim kurulu üyeliğine getirildi.
    daha önceki yönetimler zarar yazmışlardı...
    bunlar tamamen batırmaya geldiler...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

4. Bugün borsadaki yükseliş bilmediğimiz olumlu birşey yoksa muhtemelen 83500 den alanların karlı satmak istemeleri yarından itibaren düşebilir uzun bayram tatili risk alınmak istenmez....resmi ve dini tatillerde genelde dolar yukarı gidiyor mb zk hamlesi le aldığı 4.5 milyar doları bunu önlemek için almış olabilir seçimden sonrasına bakicaz ...enflasyon muhtemelen düşük gelecek 2_3 ay yıllardır 1 TL ye hıyar görmemiştim pazarda ..sebze çeşitleri ucuz meyveler biraz daha pahalı ...Eylül den itibaren enflasyon yeniden artar ..hem kurun 6 lira üstünde kalması ancak enflasyona yansır gecikmeli olarak ....seçimden sonra muhtemelen zamlar gelecek enflasyon yüksek kalacak belkide epey bir süre %24_25 mevduat oranları dip olacak daha yukarılara gidecek ...MB rezervi bunu söylüyor orta uzun vade de .

5.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Bugün borsadaki yükseliş bilmediğimiz olumlu birşey yoksa muhtemelen 83500 den alanların karlı satmak istemeleri yarından itibaren düşebilir uzun bayram tatili risk alınmak istenmez....resmi ve dini tatillerde genelde dolar yukarı gidiyor mb zk hamlesi le aldığı 4.5 milyar doları bunu önlemek için almış olabilir seçimden sonrasına bakicaz ...enflasyon muhtemelen düşük gelecek 2_3 ay yıllardır 1 TL ye hıyar görmemiştim pazarda ..sebze çeşitleri ucuz meyveler biraz daha pahalı ...Eylül den itibaren enflasyon yeniden artar ..hem kurun 6 lira üstünde kalması ancak enflasyona yansır gecikmeli olarak ....seçimden sonra muhtemelen zamlar gelecek enflasyon yüksek kalacak belkide epey bir süre %24_25 mevduat oranları dip olacak daha yukarılara gidecek ...MB rezervi bunu söylüyor orta uzun vade de .
    hulusi akar,
    s400 teslimatında geçikme yaşanacak ,
    önümüzdeki aylara sarkacaktır haberi ....
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6. Yok yok esas etken, alınan emeklilik fonlarının bir kısmının BIST100 e yönlendirme kararı...

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Yok yok esas etken, alınan emeklilik fonlarının bir kısmının BIST100 e yönlendirme kararı...

8.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    Bist e ucuz diyenlere ,
    resimdeki görüntü bana öyle bir şey söylemiyor....

hatta çok pahalı diye bağırıyor gibi..
    10.5k düşüş yaşanması için eski destek ,
    yeni direnç den
    onaya mı gidiyor acaba.

10-15 yillik dolar bazli bakman lazim

Sayfa 712/992 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz