Sayfa 258/992 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by japo Yazıyı Oku
    Siz kendinizi ne zannediyorsunuz İlkokul mezunlarını niye hor görüyorsunuz ne demek oy kullanmasınlar . O zaman ayıralım orta çağlardaki gibi insanları işci sınıfı,zengin kısmı,elit kesim falan filan.Adamın oy atdığı partiye kızabilrsin ama oy atma hakkını birey olma hakkını elinden alamazsın Senin için söylenecek tek şey şudur
    Mey biter saki kalır. Her renk solar haki kalır. İlim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır. / Fuzuli
    Bu güne uyarlanmış hali ise tahsil cehaleti alır eşeklik baki kalır
    İlim hepimize lazım insanların tahsili üzerinden siyaset yapmayın EDEP YAHU EDEP
    Bunun edeple ilgisi yok,demokratik değil diyebilirsin ancak .
    Bende sana şunu sorarım herşey çokmu demokratik bu dünyada ve ülkede ..?
    Zengin sınıfı karar versin demiyorum.Eğitimli kişiler ülkeyi yönetecek kişiye karar versin .Bunun nesi yanlış?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Dağdaki çobanla benim oyum bir mi ?

Kim demişti yav bu lafı...Biri demişti seneleeeeeeerrrrr önce...Güzel sarışın bi bayan... Haklı mı çıktı yani şimdi bu kız ? Gelinen noktayı görünce ülkede...

Yav sanki insanlar seçiyor partileri.. Para, basın ve azınlıklar demokrasiyi yönlendiriyor. Genel popülasyonun eğilimi kesinlikle değil.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by japo Yazıyı Oku
    Siz kendinizi ne zannediyorsunuz İlkokul mezunlarını niye hor görüyorsunuz ne demek oy kullanmasınlar . O zaman ayıralım orta çağlardaki gibi insanları işci sınıfı,zengin kısmı,elit kesim falan filan.Adamın oy atdığı partiye kızabilrsin ama oy atma hakkını birey olma hakkını elinden alamazsın Senin için söylenecek tek şey şudur
    Mey biter saki kalır. Her renk solar haki kalır. İlim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır. / Fuzuli
    Bu güne uyarlanmış hali ise tahsil cehaleti alır eşeklik baki kalır
    İlim hepimize lazım insanların tahsili üzerinden siyaset yapmayın EDEP YAHU EDEP
    Japonyada lise mezunu olma sarti var oy verebilmek icin

Ayakta uyumaya devam et sen

5. Geçen yıl katar dan 15 milyar dolar gelmişti noldu o para hiç haber yok çarçur mu edildi yoksa bir köşede duruyor mu bu gidişle dolar çıkıp TL düşüp rezerv eridikce bir 30 milyar dolar isterler ..faiz artirmamak için rezervler tuketilmeye başlandı yine bugün açıklanan rezerv rakamlarına göre hem brüt hem net hem altın rezervlerin de düşüş var ...dolar bilerek yükseltiliyor vatandaş dolar sarsın MB alsın rezervleri artırsın diye ama görünen o ki aksine rezerv daha da eriyor ....hani TL nin cazibesi artilacakti ...TL nin cazibesi olsa millet seviyeye bakmadan dolara mi kaçar .

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Taylor Yazıyı Oku
    Yazmayayım diyorum olmuyor, Akp’li belediyelerde o kadar çok bankamatik memuru varki, bütün Akpli belediyeler yolsuzluk konusunda çöplük gibi, neden İstanbul konusunda bu kadar ısrarlılar, İstanbul’un olağanüstü bir bütçesi var ve tüm belediyeler gibi yolsuzluklara çok açık, yediniz yuttunuz ve doymadınız, ayıptır, yazıktır, tüyü bitmemiş yetim hakkı yiyen zihniyet ülke yönetebilirmi? Eğer CHP’de kazandığı belediyelerde yolsuzluk yaparsa “sanada yazıklar olsun, sana verdiğim oy haram olsun” derim. Türkiye yolsuzluklar liginde 175 ülke arasında 152. sırada. Böyle bir ülke gelişebilir mi, sosyal hukuk devleti olabilir mi, kültürel gelişimini tamamlayabilir mi?.
    Islam dinini anlamadiginiz belli

Allah adina yapiliyorsa bir insani oldurebilirsiniz bu gunah degildir

Allah adina bir islem yapmissinizdir siz ona yolsuzluk rusvet yada torpil diyebilirsiniz ama Allah katinda gunah degildir.

Muslumanlari anlamadan yorum yapmaniz cok komik.

Ben bunu bir AKP li milletvekiline sormustum. Bu kadar yolsuzluk rusvet hirsizlik yapiliyor gunah degilmi dedim.

Cevabi su oldu. Garb-i Harp te gunah yoktur Islam adina savasi kazanmak icin hersey mubahtir.

O gun islam dininden ciktigim gundur. 2012 falandi. Bu milletvekili yaninda yardimcisi es cocuk birlikte ABD de bir alisveris merkezinde karsima cikmisti. Apple magazasindan cikarken gordum. Ismini vermeyelim

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi bir miktar ters repoda yapıyorum fakat %24 gibi bir oran yok. Dün %22.74 idi ters repo oranı.
    @admustafa
    söylediğiniz ters repo nasıl yapılıyor.Bankadaki vadesiz mevduata yapılabiliyormu? oranları nereden görüyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Islam dinini anlamadiginiz belli

Allah adina yapiliyorsa bir insani oldurebilirsiniz bu gunah degildir

Allah adina bir islem yapmissinizdir siz ona yolsuzluk rusvet yada torpil diyebilirsiniz ama Allah katinda gunah degildir.

Muslumanlari anlamadan yorum yapmaniz cok komik.

Ben bunu bir AKP li milletvekiline sormustum. Bu kadar yolsuzluk rusvet hirsizlik yapiliyor gunah degilmi dedim.

Cevabi su oldu. Garb-i Harp te gunah yoktur Islam adina savasi kazanmak icin hersey mubahtir.

O gun islam dininden ciktigim gundur. 2012 falandi. Bu milletvekili yaninda yardimcisi es cocuk birlikte ABD de bir alisveris merkezinde karsima cikmisti. Apple magazasindan cikarken gordum. Ismini vermeyelim
    Faiz forumunda islam

Sayfa 258/992 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •