Sayfa 72/992 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hafta sonu Emirgan'da bi kahvalti edelim dedik Nezih'de.
    Serpme kahvaltisi iyi dediler, ciger sis, hellim peyniri, pisi, pide bile varmis ama trafik Yenikoy'de tikandi adim adim vardik. Kapisinda kuyruk var yarim saat masa bosalsin diye bekledik.
    Arabayi aldilar goturduler. 20 TL de ona verdik.
    Kahvalti 68 TL cay sinirsiz.
    Vale 20 TL.
    Trafik berbat ama buna ragmen millet kuyrukta.
    Ben suna kanaat getirdim.
    Bu ulkede reisin dedigi gibi kriz mriz yok.
    Herkesde para var ama harcamak istemiyor sanirim.
    Syg,
    sosyal medya sayesinde müthiş bir Cafe bistro kültürü oluştu YouTube instagramda insanlar gittiği mekanların videosunu çekip gurme edasıyla yemek ve verilen hizmeti yorumluyor ayrıca mekanlara takılmak mekanda araba anahtarını da gösterecek şekilde bir resim paylaşmak da ayrı bir moda oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Alim satim arasindaki fark en dusuk hangisinde olur?
    Altin alacaksam altin hesabi gibi kagit islerine bulasmam, fiziki altin alirim.
    Banka kasasina da duruma gore guvenmem, bosaltir yastigimin icine koyarim.
    Syg,
    Merhaba Dudu Bey,
    Bu soruyu iki hafta önce sordum.
    Maalesef cevap alamadım.
    Sanalda en ucuz Türkiye Finans veriyor (TFX Target platformunda makas çok düşük).
    Altına faiz veren Kuveyt Türk var, fakat al sat makası çok.
    Ben de güvendiğim bir kuyumcudan almak zorunda kaldım.
    Epey işlem maliyeti oldu ama olsun efendim.
    İçim rahat etti.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Merhaba Dudu Bey,
    Bu soruyu iki hafta önce sordum.
    Maalesef cevap alamadım.
    Sanalda en ucuz Türkiye Finans veriyor (TFX Target platformunda makas çok düşük).
    Altına faiz veren Kuveyt Türk var, fakat al sat makası çok.
    Ben de güvendiğim bir kuyumcudan almak zorunda kaldım.
    Epey işlem maliyeti oldu ama olsun efendim.
    İçim rahat etti.
    Selamlar.
    Sanalda Tfx Target üzerinden aldığınız gram altını, Türkiye Finans'ın herhangi bir bireysel şubesinden fiziki olarak çekebilirsiniz. O an bankada fiziki yoksa talimatla ertesi gün getiriyorlar. Geçen ay sorduğumda fiziki çekimden gram başına 1,5 TL masraf aldıklarını belirtmişlerdi.

5. Aramco tahvillerine %2.3-3.3 arası faizle toplam 60B$ talep gelmiş. Biz ülke hazinesi olarak %7.5 vererek 5B$ talep bulamıyoruz.

https://www.ft.com/content/84b6b438-...a-341f5ada9d40
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sanalda Tfx Target üzerinden aldığınız gram altını, Türkiye Finans'ın herhangi bir bireysel şubesinden fiziki olarak çekebilirsiniz. O an bankada fiziki yoksa talimatla ertesi gün getiriyorlar. Geçen ay sorduğumda fiziki çekimden gram başına 1,5 TL masraf aldıklarını belirtmişlerdi.
    90 kuruş+1.5 TL=2.4 TL benzer hesaba gelmiş. Tabii ki bankadan almak lazım bu tip şeyleri.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Nisan-Mayıs'da özel sektör borç geri ödemeleri toplam tutarı 14.5 milyar dolar...
    S-400 kaynaklı ek bir risk fiyatlaması olmasa bile USD'de bir miktar daha artış olmasını bekliyorum sırf bu yüzden...

8. 32 gun once seker de hesap actim dolar vadeli 4%. Vade suresin 32 - 49 gun yazmis ama bugun bit is tarihi. Sartlarda yazmis " kar vadeli hesap bakiyesine eklensin ve vade ayni sekilde devam etsin" bu ne demektir?
    Yani vade 17 gun daha devam edecekmi ayni faizle? Ayni faiz gozukuyor zaten.

Sayfa 72/992 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •