Sayfa 265/992 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by ParabolEgrisi Yazıyı Oku
    Bankaların üstündeki mevduat faizleriyle ilgili baskının kalktığı, Pazartesi’den itibaren tekrar serbest bırakılacağı ile ilgili bir söylenti var. Eğer doğruysa buralar şenlenir, çarşı pazar karışır, döviz aşağı gider, mevduat faizleri 25’lere kadar çıkar muhtemelen. Ülke için en hayırlısı neyse o olsun inşallah...
    İnşallah dediğiniz doğrudur. Yoksa sonumuz kötü, dolar alıp başını gidecek. Kaynak var mı?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Aynen Orda ki Etler Yenmez, Koyu Kırmızı Etler Ve Yağlı Olur.
    Ben Köfteci Yusufun Kasabından Alıyorum
    Dry Aged Olan Antrikotları Var Tavsiye Ederim Hemde 54 TL Ye Alabilirsiniz.
    Yukarida fotosu olan et ABD de ancak zenginlerin yiyebildigi cinsten ettir

Cunku dikkat ederseniz etin icindeki yag damarlari duzgun yayilmis buna ABD de marbling diyorlar yani burada bu et en ust klasmana girer yani Prime Beef denir ve ben bu etten hayatimda hic yemedim

En dusukten en uste

select
    choice
    prime

Prime oyle heryerde satilmaz her sehirde 2-3 yer anca bulursunuz. Yukaridaki fotodaki etin paundu 20 dolar yani kilosu 200 TL burada

Anlamadigim sey bu et nasil TR de 54 TL oluyor daha 2 sene once antrikot aldim kasaptan 80 TL verdim kilosuna tadi battaniye gibiydi

Nusretin bir videosunu seyretmistim adam mutfakta sov yapiyor falan. Adamin kestigi ete dikkatlice baktim yukaridaki etten daha da iyi yani yag damarlari duzgun yayilmis sanki ressam kalemle cizmis gibiydi

Turkiyede bu tur etler nerede satilir diyede hep merak ederdim cunku ne Carrefour ne sok market nede migros ta goremedim ben hic

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Aynen Orda ki Etler Yenmez, Koyu Kırmızı Etler Ve Yağlı Olur.
    Ben Köfteci Yusufun Kasabından Alıyorum
    Dry Aged Olan Antrikotları Var Tavsiye Ederim Hemde 54 TL Ye Alabilirsiniz.
    Adamın adresi falan var mı? tşk

4. pazartesi 20.5 bagladıgım mevduat çözülüyor,bakalım bu sefer kaç oran verecekler...paramızı hiç ediyorlar...farklı fikri olan arkadaş varmı,baska nerde degerlendire biliriz,fon olur repo olur...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

5.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    pazartesi 20.5 bagladıgım mevduat çözülüyor,bakalım bu sefer kaç oran verecekler...paramızı hiç ediyorlar...farklı fikri olan arkadaş varmı,baska nerde degerlendire biliriz,fon olur repo olur...
    ..fonlar 23-24 araliginda.bankalarin bonolari var 60 -70-80 gunluk 23.50-24 civarinda ..gecenlerde ykb alt limit 500 bin tl .bono cikarmisti 23.50 den .

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    İngilizce yaz biz çevirelim. Türkçe'den Türkçe'ye çevirmekten daha kolay olsa gerek
    Sure
    I will use English from now on but please answer then!

7.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Allah aşkına google translate kullan. 2. Cümleni anlayan arap olsun

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    The reason maybe is because I don't have Turkish keyboard!

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Hayır çok kötü almayın!
    Üstte Attığım Resimdeki Gibi Düzgün Yağlanmış Mermer Gibi Etleri Alın Lezzetine Doyamazsınız.
    Nasil bula biliriz boyle etI? !

Sayfa 265/992 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •