Sayfa 301/992 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Halkbank bugün dönüş olan 400k tl için dün kardeşime 22 demişti. Kardeşimde nakit hazırlayın yarın alacağım diyerek başka banka araştırıyordu. TEB ile sorun yaşamış ve Alternatif yada şekerbank düşünüyordu. Güldüren 23,5 olmuş, oraya taşımaya karar vermiş. Şimdi Halkbank aramış ve 23 teklif etmiş. EFT için 100 tl. istemiş. 32 gün bayram tatiline denk geliyor ve zorunlu 41 gün oluyor. Bu yüzden marifetli, güldüren, kiraz benzeri gecelik gidilmeli. 10 gün sonra ne olacağı belli değilken 23 den 41 gün stres yapıyor. Gecelik olursa , anında çıkılabilir, yüksek veren yere bağlanır. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. birkac banka aradım oran sordum daha 32 lik vadelilere burgan dijital dısında 23 ustu oran veren cıkmadı ..gunlukler 23.50 ..vadeli ler daha yuksek olmalı vadeli yapmanın avantajı kalmıyor .

3.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Seçim tekrarı ihtimali piyasanın dengesini bozdu .Buna rağmen Ysk tekrarlansın dermi ?
    Doların 7.20 yaptığı zamanki gibi çoğu şeyr zam geldi .
    Bence tekrar kararı çıkmayacak ,çıkarsa ülke kaybeder kaz***** olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Siz normal vatandaş gibi düşünüyorsunuz. Ülkenin kaderini belirleyenler bu ince durumları düşünmeyerek talepte ( hemide çok şiddetli talep ) bulunursa , hukukçular mı düşünecek. Mahkemeler karar verirken , suça ve karşılığı olan cezaya bakar. Bunun toplumdaki sonucuna ( ya da kişilerin üzerindeki maddi etkilerine ) bakmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    fıl mk 23.43% günlük
    23.95% 5 günlük
    borsacıların en sevdiği fon oldu FIL. tefas sagolsun.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. su an arjantin in doviz rezervi ve oradaki faiz oranları nedir bilen var mı

6. aktif zamanında uzundan bağladığı 27 28 ler yüzünden arttırım yapamıyor sanırım. daha önce hiç bu kadar pasif olmamıştı yoksa.

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    su an arjantin in doviz rezervi ve oradaki faiz oranları nedir bilen var mı
    Döviz rezervlerini bilmiyorum ama
    faiz 70 lerde enflasyon 50

https://tradingeconomics.com/

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Döviz rezervlerini bilmiyorum ama
    faiz 70 lerde enflasyon 50

https://tradingeconomics.com/
    dedim aceba doviz rezervleri dustukce faiz oranları da artmıs mı gerci onlar imf le anlastı ama yine de aynı katogoride sayılırız bizde rezerv erime hızı artıkca faiz oranları artma hızı da artacaktır ..biyerden doviz bulamazsan kasayı dolduramazsan sonun da tutulan faiz oranları da biyerde kayışı koparır .

Sayfa 301/992 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •