Special Days Image
Sayfa 11/198 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 81 - 88 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Ekranı açınca albeni albeni diyor.yok kızım yok.güzelsin hoşsun.iyisin şirinsin.fakat baban,ailen tehlikeli,zalim acımasız.seni alırsam önce hısım sonra hasım oluruz.en iyisi sen yoluna ben yoluma gideyim.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Ekranı açınca albeni albeni diyor.yok kızım yok.güzelsin hoşsun.iyisin şirinsin.fakat baban,ailen tehlikeli,zalim acımasız.seni alırsam önce hısım sonra hasım oluruz.en iyisi sen yoluna ben yoluma gideyim.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Kağıdı tanıyorsunuz , soyunu sopunu

Benim de elim gitmiyor

3. KAP: VKING [VKING ] VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/590652 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a9321a0ce0067

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a9321a1110068

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    İlgili Şirketler VKING
    Düzeltme Nedeni Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçlerinden sehven işaretlenen Sermaye Artırımı/Azaltımı nın çıkartılması
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 02.03.2017
    Genel Kurul Tarihi 29.03.2017
    Genel Kurul Saati 10:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 28.03.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir İZMİR
    İlçe BORNOVA
    Adres Kemalpaşa Caddesi No.317 Pınarbaşı/İZMİR
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın seçilmesi,
    2 - Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi
    3 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2016 yılı Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    4 - 2016 yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Raporunun okunması ve müzakeresi,
    5 - 2016 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    6 - Yönetim Kurulu üyelerinin Şirketin 2016 yılı faaliyetlerinden dolayı ibra edilmesi,
    7 - Sermaye Piyasası Kurulu'ndan ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin alınması kaydıyla, Şirket esas sözleşmesinin "Şirketin Amaç ve Konusu" başlıklı 3. maddesinin tadili hususunda müzakere ve karar,
    8 - Sermaye Piyasası Kurulu'ndan ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin alınması kaydıyla, Şirketimiz merkez adresinin, Merkezi Adres Sistemi ve ticaret sicili işlemlerinin elektronik olarak yürütüldüğü MERSİS (Merkezi Sicil Kayıt Sistemi) ile uyumlu hale getirilmesini teminen, Şirket esas sözleşmesinin "Şirketin Merkez ve Şubeleri" başlıklı 4. maddesinin tadili hususunda müzakere ve karar,
    9 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince, Yönetim Kurulu tarafından yapılan Bağımsız Denetim Kuruluşu seçiminin genel kurulun onayına sunulması,
    10 - Yönetim Kurulu üye adedinin ve görev sürelerinin belirlenmesi, belirlenen üye adedine göre seçim yapılması, bağımsız yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi
    11 - Türk Ticaret Kanunu'nun 408 inci maddesi uyarınca, Yönetim Kurulu üyelerinin ücretleri ile huzur hakkı, ikramiye ve prim gibi haklarının belirlenmesi
    12 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12. maddesi uyarınca; Şirketimiz tarafından 3. kişiler lehine verilmiş olan teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilmiş gelir ve menfaatler hususunda pay sahiplerine bilgi sunulması
    13 - Yıl içinde yapılan bağışlara ilişkin pay sahiplerine bilgi sunulması ve Sermaye Piyasası Mevzuatı kapsamında belirlenen bağış sınırının genel kurulun onayına sunulması
    14 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) 10.04.2014 tarih ve 11/352 sayılı kararı gereğince, SPK'nın II-14.1 Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği ve SPK tarafından belirlenen formatlara uygun olarak hazırlanmış 31.12.2016 tarihli bilançomuz dikkate alınarak, Türk Ticaret Kanunu'nun (TTK) 376'ncı maddesi uyarınca, konunun genel kurulun bilgisine sunulması,
    15 - Yıl karı konusunda müzakere ve karar,
    16 - Yönetim Kurulu Üyeleri'nin Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddelerine göre işlem yapmalarına izin verilmesi,
    17 - Dilek ve görüşler
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 VKING-BILGILENDIRME-DOKUMANI-2016-29 03 2017.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    EK: 2 GENEL KURUL ÇAĞRI DÖKÜMANI.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, ekteki gündem maddelerini görüşmek ve karara bağlamak üzere, 29 Mart 2017 Çarşamba günü, saat 10:00'da, Kemalpaşa Caddesi No.317 Pınarbaşı/İZMİR adresindeki Pınar Süt Fabrikasında, yapılacaktır.
    Genel Kurul toplantısına ilişkin gündem ve vekâletname örneğini de içeren davet ilan metni ekte sunulmaktadır.

Şirketimizin mevcut 45.000.000 TL sermayesinin tamamı hamiline paylardan oluşmakta olup, Genel Kurul toplantısında hazır bulunacak pay sahiplerinin veya vekillerinin her pay için bir oy hakkı vardır.
    Bilgilerinize arz ederiz.
    Saygılarımızla,

VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

4. bekleme moduna girdik gene Allah sabır versin

5. İlgili Şirketler
    [VKING]
    İlgili Fonlar
    []
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Payları Borsamız Ana Pazarında işlem görmekte olan ve Borsamız tarafından daha önce 22/04/2015 ile 03/03/2016 tarihlerinde uyarılmış olan ve 31/12/2016 tarihli yıllık finansal tablolarında sermaye kaybı oranı %99'e yükselen Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.'nin (Şirket), TTK 376. maddesi kapsamından çıkmasını sağlayabilecek şekilde sermaye artırımı veya eşanlı sermaye azaltım–artırım için gerekli prosedürlere başlanmasına ilişkin 28/02/2017 tarihli Şirket Yönetim Kurulu kararının yayınlandığı özel durum açıklaması da dikkate alınarak, Borsamız tarafından Kotasyon Yönergesinin 35. maddesinin 1. fıkrasının (f) bendi kapsamında sermaye kaybının giderilmesi konusunda yeniden uyarılmasına karar verilmiştir.

son bir ayda alanlar

satanlar

Sayfa 11/198 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •