Sayfa 119/198 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 945 - 952 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Kaldı 9 işgünü bakalım normal pazar için hayırlısı olsun inşallah...
    bu hisseden bi yol olmaz kardeş boşa umut baglama fazla.. yıllardır surunuyor surunmeye devam eder. hala zarar edıyor şirket yıllardır onun için bi yol olmaz. kaçan canını kurtarır bu hisseden.

2.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    bu hisseden bi yol olmaz kardeş boşa umut baglama fazla.. yıllardır surunuyor surunmeye devam eder. hala zarar edıyor şirket yıllardır onun için bi yol olmaz. kaçan canını kurtarır bu hisseden.
    Peki çıkalım o zaman,eyvallah...

3.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Peki çıkalım o zaman,eyvallah...
    karar sizin tabıkı çıkmak yada çıkmamak sizin takdiriniz. ben sadece yıllardır yasadıklarımızı yazdım. hissede alıcı bıle yok bakarsanız. satmaya kalksanız bıle alıcı yok buralardan zaten

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    karar sizin tabıkı çıkmak yada çıkmamak sizin takdiriniz. ben sadece yıllardır yasadıklarımızı yazdım. hissede alıcı bıle yok bakarsanız. satmaya kalksanız bıle alıcı yok buralardan zaten
    Peki normal pazar şartları için ne düşünüyosunuz ortalaması çok rahat tutuyor şu anda?

5.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Peki normal pazar şartları için ne düşünüyosunuz ortalaması çok rahat tutuyor şu anda?
    evet tutuyor haklısın kardeşim ancak hisse bunu nedense fiyatlamıyor. hareket olacak olsa buralardan mal kaptırmadan götürüp şuan 2 civarına atarlardı normal pazara cıkmadan. alıcı bile olmuyorlar buralardan bu sıkıntılı biraz. götürmek isteseler cok rahat 2 civarına atarlardı.

6.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    evet tutuyor haklısın kardeşim ancak hisse bunu nedense fiyatlamıyor. hareket olacak olsa buralardan mal kaptırmadan götürüp şuan 2 civarına atarlardı normal pazara cıkmadan. alıcı bile olmuyorlar buralardan bu sıkıntılı biraz. götürmek isteseler cok rahat 2 civarına atarlardı.
    Arkadasima aynem katiliyorum.normal sartlqrda suan coktan 2 gecmesi gerekirdi.kanimca b gurubuna gectigingun beklemti gerceklesmis olacak ve ogun dusecek.ytd

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Düşer veya yükselir bir gerçek var oda özlemişiz sürekli gün boyu işlem gününü 2 Temmuz B grubu bide ocak 2019 A grubu 🤩

8.  Alıntı Originally Posted by Başlangıç1 Yazıyı Oku
    Düşer veya yükselir bir gerçek var oda özlemişiz sürekli gün boyu işlem gününü 2 Temmuz B grubu bide ocak 2019 A grubu 🤩
    A grubumu uykuda ustun acik kalmis heralde. Bu kagittan bi bok olmaz ne yazik ki zaten belli ediyo kendini. Millete umut verip b grubuydu a grubuydu diye ah almayin. Bu kagittan bi bok olmaz ki yillardirda surunuyor. Bunlar serefszin onde gideni zaten

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 119/198 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •