Sayfa 12/198 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 89 - 96 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    https://tr.investing.com/news/borsa-...r%C4%B1-127824

"Borsa İstanbul AŞ’nin (BİST) konu ile ilgili olarak Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır;

Payları Borsamız Ana Pazarında işlem görmekte olan ve Borsamız tarafından daha önce 22/04/2015 ile 03/03/2016 tarihlerinde uyarılmış olan ve 31/12/2016 tarihli yıllık finansal tablolarında sermaye kaybı oranı %99’e yükselen Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.’nin (Şirket), TTK 376. maddesi kapsamından çıkmasını sağlayabilecek şekilde sermaye artırımı veya eşanlı sermaye azaltım-artırım için gerekli prosedürlere başlanmasına ilişkin 28/02/2017 tarihli Şirket Yönetim Kurulu kararının yayınlandığı özel durum açıklaması da dikkate alınarak, Borsamız tarafından Kotasyon Yönergesinin 35. maddesinin 1. fıkrasının (f) bendi kapsamında sermaye kaybının giderilmesi konusunda yeniden uyarılmasına karar verilmiştir.
    "

2. Adamlar kör kuyu gibi hep yiyorlar ya ne pislikmiş bunlar pes...

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3. Gene sermaye bitmis gene sermaye azaltıp bedebli sermaye arttıracak gene milletin elinden hiseleri alcak ytd

Sent from my GT-I9500 using hisse.net mobile app

4. Aşağıdaki yazdıklarına İdil hanım sen inanıyor musun?
    Amacınız nedir ky öldürmek mi?

insan üzülüyor.....

klişe olacak ama
    ----------------------------------
    "bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. binlerce kişi calışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmasın! sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi saim bey! sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm! ben, yaşar usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!"

----------------------------------
    http://www.bakbeyim.com/
    Seviyoruz sizi Münür baba.... Adile anne...

5. Faaliyet raporunun son sayfasında şirketi düze çıkarma yolları sayılıyor... Onu insert etmeyi unutmuşum özür kaptan indirip okuyun...
    Sorun sizsiniz ve ky öldürmek amacınız var kısa yoldan ky elinden hisseleri alıyorsunuz utanmadan birde sanki kar ediyormuş gibi 70000 tl bağış var...ayıptır... Gk görüşmek üzere
    ..

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.

Esas
    Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    0.60,0.68.............( 0.54 kuvvetli ve yüksek hacimle geçilmeli.)
    Piyasa yapıcısı olmayan kağıt ta hacım nasıl olsun güldürmeyin

Alıntı Originally Posted by emirlek40 Yazıyı Oku
    Piyasa yapıcısı olmayan kağıt ta hacım nasıl olsun güldürmeyin

olmayacağına eminmisin.Ayrıca bu efsane boynuzda Yaşarlardan başka piyasa yapıcısı olabileceğini düşünebiliyormusun olsa olsa piyon olur .Bekleyelim görelim .Ayrıca bende tek bir lot bile yok benim yerim belli........ve de son gülen iyi gülermiş unutmayın bunu heh.

ee demişim zamanında ve olmuş, neymiş son gülen iyi gülermiş 0.65 i görmüş......
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

7. hangi kağıda girsem hep ince bir çizginin üstünde buluyorum kendimi

EY YAŞAR KY da Bütün hiselerini elinden aldin doymadınmı gene sermaye azaltıp bedeli sermaye artırıcan bu ne zalimlik ya buna dur diyen yolkmu ama ilahi adalet var bu ne bicim is ya adam insanlarin elinde lot bırakmadi yokmu spk yok mu kimse ytd

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 12/198 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •